Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tájékoztató újszülött utáni...

Tájékoztató újszülött utáni támogatásokról?

Figyelt kérdés

Hívogatnak egy cégtől (soha sem értem melyik),hogy ingyenes tájékoztatást nyújtanak a kisbabám után járó támogatásokról, persze nem telefonon hanem házhoz jönnek.

"Félek" hogy nem csak tájékoztatni akarnak hanem eladni is valamit.

Valaki már találkozott ilyennel? Tényleg csak tájékoztatás? Kell-e egyáltalán? Köszi



2014. dec. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem hallottam ilyenről.

Nincs miről tájékoztatni, a neten fent van minden.

Ne engedj idegeneket a lakásodba!!!

2014. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaj, tuti biztosítás!!, mert ha most kötsz biztos, ennyit meg annyit fogs kapni ha ennyi meg anni idős lesz a babád


engem millió biztosító hívott szülés után, a kórházba jöttek sokszor, hogy töltse ki ezt, azt kaphat babaajándékcsomagot(termékminták, stb)ezzel megkapták az adataid a bitosítók.


az alábbiakról meg tuti nem jár ki senki házhoz tájékoztatásokat tartani:


önkormányzattól függően jár/vagy nem jár "kelengyepénz"(nem összetévesztendő az egyszeri anyaságival)


utazási támogatás (majdnem ingyen buszbérlet)


35 év alatt szocpol/félszocpol


a többit gondolom ismered(tgyás, ged, gyes, csp, esetleg gyet, gyáp, gyerektartás, lakásfenntartási támogatás, stb)

2014. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez tutira biztosítás lesz, amire mondjuk tényleg van állami támogatás, de elég megtévesztő a duma, mert ha csak annyit mond, hogy újszülött utáni támogatás, akkor abból mindenki arra asszociál, hogy alanyi jogon elérhető pénzbeli juttatás, mint a családi pótlék vagy a gyes.

Itt meg szinte biztosan egy megtakarítás+biztosítás kombóról van szó, és olyan szempontból tényleg nem kamu, hogy elvileg jól is járhatsz vele, ha AMÚGY IS AKARNÁL ilyet kötni. De ha nem akarsz, akkor nyilván csak egy plusz kiadást vennél a nyakadba, ha hagyod magad rádumálni.

2014. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh igen,a kórházban még töltöttem ki ajándék csomagért egy papírt,hát most nesze nekem... Köszi a válaszokat!
2014. dec. 2. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!