Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan álltok a...

Anyukák! Hogyan álltok a szülés után megmaradt plussz kilókkal?

Figyelt kérdés
Én próbálok megszabadulni tőlük,diétázom,tornázom de borzasztó hogy felfele könnyebben jönnek mint lefele!A gyerkőcöm mellett meg nemis igazán van mindíg lehetőségem tornázni.Nektek mennyi idő alatt sikerült vissza nyerni a régi formátokat?Rajtam sajnos 10 kg-al van több.Ha valaki tud valami jó fogyókúrás tippet szivesen fogadom!! :)
2010. febr. 6. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már másfél éves, de még mindig kínlódok.:-( a súlyom ugyan a szülés előtti, csak az a baj, hogy volt rajta akkor is 10 kg plussz. Viszont a formám már meg sem közelíti a szülés előttit, például a hasamon a bőr olyan furán puha maradt. Nem tudom mekkora a babád, de az segíthet, hogyha találsz olyan ismerőst akinek hasonló gondja van, és amíg a gyerekek elvannak együtt kicsit lehet mozogni. Nekem sajna nincs ilyen ismerősöm, pedig tuti jó módszer lenne.
2010. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
16 hónapos a lányom és egyetértek veled!Úgy biztosan könnyebben menne a fogyás ha lenne kivel együtt "szenvedni" :)
2010. febr. 6. 13:37
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok. másfél éves a kislányom. 20 kilót szedtem fel a terhesség alatt. 51kilóról kezdtem és 70 fölött lett vége. Most 48 kiló vagyok. Fogyózni sose tudtam, nem is igazán próbáltam. A módszerem nem villám, de hatásos. Én délután 3-ig mindent ettem, ami jól esett, viszont ezután semmi szénhidrát, cukor...stb. Este 7 után pedig nem ettem. Sok folyadék, főleg víz, aki bírja, gyógytea. Én utálom. A mozgást pedig megoldottam, hogy bevontam a babát, amíg kicsi volt(súlyzós edzés megoldva) :). Most meg hogy nagyobb, külön élvezi, hogyha tornázom mellette. Nem két órákat edzek, hanem csak felet. Van olyan nap, mikor 2-szer 20 percet. A lényeg, hogy mozogjak.
2010. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok! Jó az a módszer amit a következő írt, én is szoktam emelgetni meg dobálni, hogy izmosodjak kicsit. Próbáltam tornázni is mellette, de szó szerint kiröhögött a gyerek.:-) elszégyelltem magam és abbahagytam..tudom nem kellett volna. az evésre van egy kifogásom, tudom, hogy kifogás rész is van benne...a párom késő este esik haza, ez az egy óra van egész héten amikor együtt vagyunk, így én is eszek vele.:-( de most, hogy láttam másnak bejön a semmi szénhidrát három után, lehet hogy én is belevágok!
2010. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok,én a szopi alatt szedtem fel hat kilót és nem jönnek rám a ruháim sajna.Rubint Rékára edzek itthon, kétszer húsz perc két naponta,a babám hagyja,leteszem az ágyra,ő addig forog,játszik,ha nem bírja berakom a hordozóba.Kétszer egy héten spinningre járok.a kajával van gond,mert az előző hozzászóló nagyon jót tanácsolt,csak nem tudom betartani,már próbáltam.
2010. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A második vagyok4 a délutáni "kajamegvonás" nem könnyű. Én ráadásul csokifüggő vagyok. De ha célt akar az ember muszáj kicsit erőt vennie magán. Az én párom is estig dolgozik, és amikor ő eszik, akkor én is ott vagyok, de megpróbálok valami olyat enni, amit lehet. Ha édességhiányom van, akkor eszek joghurtot, befőttet...

engem is néz nagyon a manó, mikor tornázok, sőt, néha azt hiszi játszok, és mászik rám, de van amikor én nevetem őt, mert emelgeti a kis lábát meg számol. Nagyon cuki. :)

Apró trükkök, ha nincs végképp időm: pl mosogatás közben: összeszorítom a farizmokat, behúzom a hasam és elszámolok 30ig. 5 mpre kiengedem, majd újra. amíg van időm addig ismétegetem. Fogmosásnál vádligyakorlat. Meg ilyenek. Nekem beválik. Persze nem két hét alatt 20 kiló, de jobb, mint a semmi.

2010. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az este pasival evős..hmm..ma el is kezdem! mármint ezt a tornázós kajamegválogatós módszert. Csak kéne aki a lelket tartja bennem. Remélem két nap után nem adom fel.
2010. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5hónapos a babám,már ugyanannyi kg vagyok,mint szülés elött,de még mindig ennek ellenére szeretnék hogyni 3kg-ot.Én nem tornázom,csak napi 10 hasprést csinálok,és ugy érzem már nem olyan puha a hasam sem.Viszont a cicijeim egy kicsit meglógósodtak a szoptatás után,meg egy kicsit puhábbak is,pedig sajnos csak 3hónapig volt tejem!:(
2010. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Üdv! megint második. Dehogy adod fel kedves este evő! Jön a nyár! :)

Én pont a múltkor nézegettem a régi képeimet. Ballagási fotók... Kicsit én is lelombozódtam, mert akkor ugye nuku ránc, üde tekintet, feszes cicik. az én mellem is megereszkedett, és van egy-két csík a combom tetején, dehát szültem egy gyereket. ettől szebb dolog nincs az életben. A ciciken segít egy jó melltartó, a csíkokat meg úgyse mutogatom, mert nem veszek fel p*csanacit. Viszont tudom, hogy mi szép rajtam. Azt nézem a tükörbe. elvégre nem 18, hanem 30 éves vagyok. 10 év múlva gyerek nélkül is megereszkedett volna a cicim. :)

2010. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:p*csanaci...ez tetszik.Bocs az OFF-ért!
2010. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!