Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt úgy, hogy sokáig...

Más is volt úgy, hogy sokáig megmaradt a pocija szülés után? 4 hónapos a kisfiam,3,5 hónapig tudtam szoptatni. Toxémiás voltam. Mindenki azt kérdezi, - jön a második? Ez annyira rossz? Hogy lehet ezt lereagálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már majdnem másfél éve szültem, mégis itt maradt a hasam. Van rajta háj is, mert 10 kiló rajtam maradt, de ezzel a kinyúlott bőrrel szerintem akkor sem tudnék mit kezdeni ha lefogynék. Engem is zavar, de igyekszem eltakarni. Neked még van rá esélyed, hogy lejjebb menjen, azt mondják 1 év kell szülés után, hogy minden helyre álljon. Kitartás!
2010. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnyugtatni nem foglak, én is toxémiás voltam, illetve preeklampsziás. Engem császároztak és még most 8 hónap után is elég nagy a hasam. Hiába nyertem vissza a terhesség előtti súlyomat, a hasam megvan. Illetve csúnyán lóg az a sok bőr rajta, tényleg olyan, mintha én is újra várandós lennék. Engem is nagyon zavar. :(
2010. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csatlakozom :(

1 éves a kisfiam, már kevesebb kg vagyok, mint terhesség előtt, de a hasam egy rémálom, nagy, lóg, ráncos, csíkos, borzalmas :(

állítólag ezen már csak a plasztika segíthet

2010. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát sajna nem vigasztalódtam meg...
2010. aug. 5. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!