Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan álltok a...

Anyukák! Hogyan álltok a szülés után megmaradt plussz kilókkal?

Figyelt kérdés
Én próbálok megszabadulni tőlük,diétázom,tornázom de borzasztó hogy felfele könnyebben jönnek mint lefele!A gyerkőcöm mellett meg nemis igazán van mindíg lehetőségem tornázni.Nektek mennyi idő alatt sikerült vissza nyerni a régi formátokat?Rajtam sajnos 10 kg-al van több.Ha valaki tud valami jó fogyókúrás tippet szivesen fogadom!! :)
2010. febr. 6. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem voltam terhes, a Max Plank diétát csináltam többször is.Valószínű, most is annak fogok nekiállni.Anyukám (nem tudom hogy csinálta), de ledobott tőle 13 kilót 2 hét alatt.Munkatársam a férjével úgyszintén.Nekem mindig csak 6-7 sikerült.Na, majd most erőt veszek magamon.Az első 3 nap nehéz, de később könnyebb.
2010. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Írnál arról mi ez a Max diéta?
2010. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A Max diétát bepötyögöm este, mert most ébred a baba.Azt hiszem láttam a neten is a múltkor, de már nem tudom hol.
2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ez nagyon durva,aki szoptat,annak lehet,hogy kevés ennyi kaja.Ja és utálom a kávét,jó kifogás részemről.Sok sikert aki kipróbálja.
2010. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Húú! Ez a maxplank nem pite diéta. aki bírja az ilyen kötöttségeket, annak jó. Én már reggel bebuknék, mert a kávét édesen és tejesen iszom. tisztán sztem kihánynám. Na ezért nem fogyózom én. A "p*csanacis" voltam
2010. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
max diéta működik! én is úgy fogytam le. utána meg be kell tartani az alapszabályt: akkor egyél, amikor éhes vagy, és csak annyit, amit feltétlenül enned kell. sose "dugig". mozgásról: találj olyan sportot, amit örömmel csinálsz, és nem szenvedésként éled meg. és folytasd a diéta után is, akkor nem jönnek vissza a kilók. sok sikert!
2010. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kövérebb vagyok, mint valaha, mint a terhesség végén... Szoptatni nem tudtam, biztos ez is közrejátszott. Ppedig nem zabálok, igaz, a napi 1-2 óra sétánál többet nem is mozgok. Elkeserítő... Sose voltam vékony, de ez már túlzás. A dokim írt fel Reductilt. Próbálta valaki? Még nem szántam rá magam.
2010. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Esti evos!

Itt egy szinten zenesz:)

Az en ferjem is keson jon haza es igenyeli h ott legyek mellette es egyek vele.

Hat nem tudom mi lesz meg van rajtam 6 kg folos.

Az a baj h bennem is tartani kell a lelket mert hamar feladom.

De ezt en is kiprobalom 3 ora utan nem enni semmi hizlalot.

Koszi a tippet!

Ja amugy 7 honapos a fiacskam.

2010. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hahó csajok! Én vagyok a "nem hordok p*csanacit".

Ma pl sajtos-sonkás sült tészta volt a vacsi meg piskótatekercs( a kedvencem). Szépen leültem a férjem mellé, én nem ettem, csak ültem és teát ittam. Baromi nehéz volt, hogy ne egyek sütit. egy harit csórtam tőle. Bűnös vagyok:) Ennyi azért belefér. Kitartás! 6 kiló az semmi. Higgyétek el, hogy csak megszokni nehéz. Amikor nagyon elegem van, akkor tartok egy mindent szabad napot. Akkor nincs diéta. Igyekszem ritkán. Drukkolok nektek! A férjeteket kérjétek meg, hogy támogasson. Szerencsére az enyém megérti és elfogadja, hogy ez a helyzet. Meg ugy e élvezi is bizonyos szempontból.:) (Elégedett asszonyka=felszabadultabb szex ;) )

2010. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!