Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy fiatal nő úgy esik teherbe véletlenül, hogy még a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Szerintetek elég az a 8-9 hónap arra, hogy kialakítson egy megfelelő életet, körülményeket mire a baba megérkezik? Tehát albérletbe költözés a párjával, babaholmik megvétele, lelkileg felnőtté válás, első együttélés egy férfival, elszakadás a szülőktől, felelősségteljes gondolkodás kialakítása..stb. Valóban nagyon nehéz ha ezek a dolgok mind egyszerre, várandósan zuhannak rá egy nőre?
2015. jan. 11. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira nehéz, amennyire ő saját maga nehézzé teszi. Az első sokkból, vagy örömből fel lehet eszmélni egy hét után. Ha minden adott (rendes partner, jövedelem), akkor pár hét alatt le lehet rendezni a dolgokat, és el lehet kezdeni a közös életet, megteremteni mindent amit lehet a babának.
2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült hogy babát várok, még én is édesanyámékkal laktam. Szerencsére már dolgoztam, igy mindkettőnknek volt állandó munkahelye. Kb 3 hónapos terhes voltam, amikor apukával összeköltöztünk egy közös albérletbe. Baba holmikat nagyon sokat kaptunk, szerintem te is fogsz majd ha mindenkinek elmondjátok. Szóval meglehet csinálni. Boldog babavárást!
2015. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Sok függ attól, hogy mennyire fiatal és az apa is mennyi idős. Van-e annyi jövedelmük, hogy tudják fizetni a lakbárt, rezsi, és a babával járó költségeket? Nem csak a baba születésekor, hanem később is.

Ha ezek a feltételek nincsenek meg, akkor a nő nem gondolkodik felelősen.

2015. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz olyan nagyon véletlenül teherbe esni.
2015. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem még otthon laktam de már javában kerestünk házat, amit két hónap múlva sikerült megvennünk,közel vettünk házat édesanyámhoz így könnyű volt az elszakadás, én sokkal jobban éreztem magam a saját külön házunkban. Nekünk elég volt mindenre az idő.
2015. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így voltam. Miután kiderült hogy terhes vagyok, 3 hónapra már albérletben éltünk a párommal.
2015. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem igazán lehet teherbe esni.

Védekezni kell.

2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!