Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal (23 év alatti) apukák...

Fiatal (23 év alatti) apukák hogy viszonyultak a babához?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Az én párom 22 éves, 4 éve vagyunk együtt és már 19éves kora óta mondja hogy ő kisbabát szeretne hát most éreztem énis úgy hogy alkalmas vagyok anyukának :) most várjuk első kisbabánkat, már alig várja hogy megszülessen:)

gondolod privátba beszélgethetünk ha szeretnél..:)

2014. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az en párom 23eves. Mikor megkerte a kezem nemsokkal kiderült, hogy baba van. Azt hittem lehuzhatom a "rolót" es egyedul maradok. Mikor megtudta eszébe se volt szakítani. Azota meg volt az esküvő is.

39hkm

2014. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21 évesen lett párom apuka. Én 35 voltam tervezett baba volt. Imádja a lányunkat csak sajnálja hogy kevés időt tud vele tölteni. Nagyon féltem hogy ennyire fiatal de nagyon pozitívan csalódtam benne. Szuper apa mindent megcsinàl ami a babával kapcsolatos.
2014. dec. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23 volt mikor kiderült, h terhes vagyok, ráadásul a kapcsolatunk is akkor jött ki éppen egy nagy melypontrol..az első sokk után örült és azóta is, h igy alakult az életünk (azóta már megszületett a második is)
2014. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt nem fogsz pontos képet kapni erről itt mindenki csak a szépet-jót-rózsaszínűt fogja csak elmondani, nehogy már valaki azt mondhassa, na kellett neked gyerek.
2014. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok ;-) picit elírtam persze 25 voltam nem 35
2014. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 volt a férjem amikor megszületett a kislányunk. Imádja nagyon jó apuka. Jól kijönnek (mint két gyerek :D). Az egyetlen amit nehezen visel, hogy sokat kell dolgoznia és ezért alig látja a gyereket....
2014. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 5. nem értelek, névtelenül miért ne írnák le az igazat?
2014. dec. 17. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz koppanás ha lelép az apuka! ;)
2015. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!