Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyermekes anyukaként...

Két gyermekes anyukaként nehéz lesz elhelyezkednem? ( 3-5 éves) neketek nehéz volt vagy majdnem lehetetlen? (olyanok akiknek nem volt állás ahova visszamehet

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok, mint te. Még fősulira járok levelezőn, a nyelvtudásom nem jó, és semmilyen végzettségem nincs.

Ha lenne eladói OKJ végzettségem, már tudtam volna menni egy cipőboltba. Van a közelben kis élelmiszerbolt, ahol szinte mindig van felvétel, de oda csak végszükség esetén mennék.

Még adok magamnak pár hónapot, hogy találjak valami irodai munkát.


Vagyis ez azt jelenti, hogyha nem tehetném meg egyenlőre, hogy válogassak, akkor valamit biztos, hogy találnék.


Mehetek majd az önkormányzathoz is, úgy, hogy a munkanélkülibe bejelentkezek (amikor már nem jár a gyes), és közfoglalkoztatottként kivesznek irodai munkára. Csak itt nagyon kevés pénzt fizetnek, de meg lehetett velük beszélni, hogy ha kell majd, akkor fel tudnak venni. Szerintem erre mindenhol van lehetőség, mert most nyomják a közmunka programot.


Mennyi ideje keresel? Van azért valami lehetőség?

2015. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nem mindegy, hogy van-e valami végzettséged, és milyen a nyelvtudásod?
2015. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok szeretnék egy másfél évet dolgozni szakmával rendelkezem 2 vel is de azzal elhelyezkedni nem fogok egyrászt utálom másrészt a ygerekeimet se látnám(vendéglátó)

éretségim van jogsim, kocsim van.

környéken szeretnék elhelyezkedni dolgozni de képetelenség...

nem szükséges nem élethalál kérdés de ha az lenne akkor setalálok minkát....vagyis ha 45 helyre be nem atam az önéletrajzomat akkor egy helyre se

de mintha meg lenne az ember bélyegezve hogy van két gyerkeed akkor köszönöm MAJD értesitjük dolgo lesz ami egyelö a soha nem kapod meg ezt az állás cimü mondattal. Szeretnék dolgozni de hogy ah fel se vesznek

2015. jan. 11. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, de szerintem az is nehezen talál állást, akinek nincs gyereke. Vendéglátás elég sokféle lehet. A férjem pl sörözőben dolgozik, és igaz, hogy ha dolgozik, aznap nem látja a gyerekeket, de egyébként meg egész nap itthon lehet. Sokszor 2-3 napot itthon van folyamatosan.

Előbb-utóbb biztos lesz valami!

2015. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!