Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » , , Mi leszek, ha nagy leszek? "

, , Mi leszek, ha nagy leszek? "

Figyelt kérdés

Rengeteget gondolkodtam ezen, és lassan döntenem kell, melyik egyetemre akarok felvételizni.. Tényekkel állítottam magam szembe, amelyek alapján döntenem kellene.

Nem vagyok erős jellem, a művészetekben csapnivalóan béna vagyok. A reáltantárgyak messze állnak tőlem, a humánnal még éppen-éppen megbarátkozom. A nyelvekhez van érzékem, az ambícióm kevés.

Ha valamibe belekezdek, gyorsan ráunok. A kreativitásom időszakos.

Ha szerepelnem kell, akkor csakis jó ügy érdekében, nincsenek hirtelen jövő jó ötletek, a vitákra előre fel kell készülnöm, különben vesztek. Ha ok nélkül nekem támadnak, illetve vesztésre állok, gyorsan össze tudok törni.

Mindennek ellenére a versenyszellemem megvan. Sportolni nem sportolok, versenyszerűen nem űzök semmit.

Gyorsan megtalálom az összhangot a legtöbb emberrel, ha hajlandóak megnyílni, plusz én is tudok hozzájuk alkalmazkodni.

Szeretek zenét hallgatni, néha próbálkozom a komponálásával is - kevesebb, mint több sikerrel -, illetve a jó filmeket. Gondolkoztam már a médián, filmiparon, de az nem feltétlenül sikeres vagy kifizetődő, én viszont nagyon sikerorientált vagyok.


Ezek után kérdezem, mi leszek, ha nagy leszek?

megj.: az életművész nem lehetőség.



2014. aug. 7. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, jó a nyelvérzéked. :) Ha szereted is az idegennyelveket, én gondolkoznék a tolmácsoláson. :D Szerintem jó munka, legalábbis a tolmács ismerőseim nem panaszkodnak. :) De sok oldal van, ahol segítenek, illetve a szüleiddel felkereshettek egy szakembert is, aki segít neked eldönteni, mit is akarsz.

Szoktak előadásokat is tartani különböző szakmákkal kapcsolatban. A neten pedig rengeteg ilyen előadást/cikket láthatsz/olvashatsz, lazán keresgélj, hátha megtetszik valami. :)

2014. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Buta dolog, de ezek eddig nem jutottak eszembe, pedig az internet világában olyan nincs, amit nem találhatnék.

Köszönöm a szemfelnyitást. :D

2014. aug. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!