Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az üresség? 3...

Mi lehet ez az üresség? 3 gyermekesek szerintetek?

Figyelt kérdés

2 fiam van 3 és 5 évesek.

Kb 1 éve nem tudok mit kezdeni magammal. Hiányérzetem van...ürességet érzek. Másfél éve mentem vissza dolgozni .

Sokszor irigy vagyok ha terhes nőt látok ...pedig nehezen viseltem a terhességet. Sokszor irigy vagyok ha pici babát látok...pedig nagyon nem akarok szülni.

Nem tudom hova tenni ezeket az érzéseket...szeretnék egy kislányt de nem merek bevállalni még egy babát mert félek hogy fiu lesz.

Mindig várom hogy elmuljanak ezek az érzések...sajnos ujra előjönnek.

Nehéz a 2 fiuval nagyon hisztisek verekednek...ésszerűtlen lenne még egygyerek...de a szivem még is ezt akarja. Félek a nagy családtol is.

Még is mit tegyek mikor ennyire kusza minden.

Már 1 éve várom hogy jobb lesz de csak rosszabb.

mit tegyek?

Kétségbe vagyok esve :(



2015. jan. 13. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Asszem ere mondják, a kutya is jó dolgában vész meg.
2015. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Én megértelek, én is nagyon vágyom kislányra, de nagyin félek, hogy végül majd 2-3 fiúval maradok, nézhetem majd ahogy verekednek meg szétszedik a lakást, csajszi meg nuku...

Örökbefogadás?

2015. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Részemről 3 gyermeket nevelek egyedül és én vagyok az apuka. Ha úgy adódna nem rémülnék meg hármasikrektől sem. Soha nem gondolkoztam azon, hogy kell-e még vagy nem. Isten mindig kirendeli az ételt és aruhát, nem látom hol itt a probléma... ha nem ott, hogy szülőként is életet akarunk élni, a saját kedvteléseinket űzni, buliba járni, ruházkodni, stb. Amit te érzel az teljesen természetes, kérdés az, hogy a párod is ezt érzi-e?...
2015. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk így jött a két fiú után pár év múlva a 3. Kislány lett, de ha fiú lett volna, na bumm. Viszont a a fiúk akkor voltak 6 és 8 évesek, amikor a kistesó megszületett. Ha hamarabb jön, nehezebb lett volna 3 kicsivel, így viszont nagyon jó.

Várj még egy kicsit, majd letisztulnak ezek az érzések, és kialakul minden.Nincs miért kétségbe esned, van két egészséges gyereked, szerintem ha eldöntöd magadban, hogy mit szeretnél, te is nyugodtabb leszel. Én a mostani eszemmel azt mondom, várj egy-két évet, a fiúk is komolyodnak, nyugodtabbá válnak, és akkor majd öröm lesz mellettük újra babázni!

2015. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

Sosem értettem ezt a fiú-lány mizériát! Ha 20 gyerekem lenne, sem érdekelne, hogy mind a 20 azonos nemű!

Erre a kérdésre pedig nem lehet választ adni! Felnőtt vagy és majd nyilván a féjeddel együtt eldöntitek, hogy szeretnétek-e 3. GYEREKet vállani.

Tudod vannak dolgok az életben, amit nem irányíthatsz! Ezeket jobb elfogadni, különben csak fölöslegesen megkeseríted a saját (és mások) életét!

2015. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiam s két lányom van ezért ehhez annyira nem tudok hozzászólni, viszont van egy ismerősöm aki nagyon akart egy kislányt a fia után. Elképzelte, hogy öltözteti, fésülgeti, ilyen lányos dolgok. Na még egy olyan fiús lányt se láttam mint ő.
2015. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha vágytok még egy gyerekre, akkor vállaljatok még egyet. Ha meg vágytok egy gyerekre, de csak akkor, ha biztosan lány lesz, akkor szerintem ne.

Három gyermekem van kis korkülönbséggel, két lány és egy fiú, a legnagyobb most 5,5, a legkisebb 2 éves. A két lány sokat veszekszik, sokszor a kicsi békíti ki őket. Sosem lehet tudni, hogy a harmadik gyerek milyen lesz, mennyire lesz nehéz eset. Egy lány is lehet hisztis és verekedős és egy fiú is lehet "jógyerek".

2015. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kisfiam meg 1 kislányom volt, és én is ürességet éreztem. Irigyeltem a terhes nőket, imádtam a megszületendő pici babákat, pedig az enyémek sem voltak nagyok. Nem érdekeltek a nemek, csak az, hogy nekem kell még 1 gyerek. A fiam 5, a lányom 2,5 éves volt, amikor megszületett a 3. babánk. A születésekor minden a helyére került bennem. Már elmúlt 1 éves. Nem irigykedem a terhesekre, a kisbabákra, nekem így kerek a világ. És tudom, hogy ez így is marad, nem lesz több gyerekünk, nem vágyom már rá.
2015. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 3 gyerekes anyuka vagyok...2 fiú után született egy kislányunk.2 gyerek után még nekem is volt hiányérzetem(pl. mindig olvasgattam a terhességről szóló cikkeket,a 2. után nem adtam el a nagyobb,értékesebb cuccokat,stb.),és biztos voltam benne,hogy még 1 gyerekre van szükségem!Szerencsére a férjem is akarta....a pici lány 2 éves múlt,és azt hiszem megkaptam,amit szerettem volna.Már mindent eladtam(légzésfigyelő,a nagy babakocsi,kis kád,etetőszék,járóka,a kinőtt ruháit, stb.)mert 1000000%,hogy nem akarunk több gyereket.Nekünk mindegy volt,hogy fiú,vagy lány,de igazi ajándéknak tekintettük a sorstól,hogy lány lett.

Ha ésszerűtlen,akkor próbáld elengedni ezt a gondolatot.Ha van rá esély beszéljétek meg a férjeddel.Azt zárójelben jegyzem meg,hogy a fiúk is nőnek,okosodnak,előbb utóbb-ha jól kezelitek a helyzetet,megfelelően nevelitek Őket-elmúlik a hiszti is,és a verekedés is.

2015. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonloan erzek, most varom a masodikat meg csak. Es azt erzem, hogy szeretnek egy harmadikat, hogy kerek legyen a vilag es lenyugodjak. Sajnos a ferjem hallani sem akar harmadikrol, igy lehet, hogy bennem orokre megmarad az "uresseg".
2015. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!