Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beleírjam az önéletrajzomba...

Beleírjam az önéletrajzomba hogy eddig Gyesen voltam? Lehet így be sem hívnak állásinterjúra? Csak mert különben 6 év üresség lenne,2 gyerekkel voltam itthon eddig.

Figyelt kérdés
Legszívesebben nem írnám be, csak akkor mit írjak az utóbbi évekre. Azt sem nagyon akarom hogy a jelenlegi munkahelyemet, ahova nem akarok semmiképp visszamenni kelljen beírnom, mintha dolgoztam volna végig, mert teljesen eltér az adott munkakörtől. Kereskedelmi végzettségem van, voltam üzletvezető is, de terhesség előtt két évig gyárban tudtam elhelyezkedni, ez nem túl jó pont egy önéletrajzban, főleg ha még megtoldom 6 évvel. Remélem érthető voltam :-) Tudom hogy az állásinterjún kiderül minden, de legalább hívjanak be, ott majd eladom magam :-)
2014. nov. 18. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Hr-esként azt tanácsolom, hogy ne írd be külön. A gyári munkát viszont szerintem beírhatod és a motivációs leveledbe beleírhatod, hogy miért szeretnél váltani (pl szakmai kihívást, fejlődési lehetőséget keresel, most már karrier építési lehetőségre vágysz stb..). Ha nem szűnt meg a munkaköröd, akkor elvileg továbbra is állományban vagy a régi helyeden.
2014. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
En beirtam,egyreszt ugyis kiderul es nem jo pont ha hazugsaggal kezdessz,masreszt kedvezmenyeket kap utanad a munkaltatod mivel gyesrol visszatero vagy. Ez sok melohelyen pozitivum. Engem azonnal felvettek.
2014. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"En beirtam,egyreszt ugyis kiderul es nem jo pont ha hazugsaggal kezdessz,masreszt kedvezmenyeket kap utanad a munkaltatod mivel gyesrol visszatero vagy. Ez sok melohelyen pozitivum. Engem azonnal felvettek"


Mikor beírtam, hogy gyesen voltam 3 évig (nekem szülés előtt lejárt a szerződésem, a hely is megszűnt, így nem tudtam mást tenni), 1 év alatt 1 helyre hívtak be interjúra, annyira azért nem vonzó az ember, ha gyesről menne vissza. Maradt a közmunka, amit már 1 éve végzek, közben pályázgatok, eddig eredménytelenül, felénk normális állás csak csókoskáknak van.

2014. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

2. Az nem hazugság, ha kihagyja, amennyiben állományban van az előző munkahelyén.

Le lehet pontozni, de így van. Ezzel foglalkozom...

2014. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom amit leirtam,miert is bant ez masokat? 3-as az a bajod hogy nekem sikerult? 4- es hiaba foglalkozol ezzel,attol meg sok helyen hazugsagnak veszik,en is ismerek hr- est,nem egyedul vagy a vilagon. Nem vagyunk egyformak,nem sikerulnek egyforman a dolgaink,de a kerdezo tapasztalatra is kivancsi,es az enyem ez ha tetszik nektek ha nem. Na pá. Istenem sok kötekedö...pfff
2014. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös itt neked vannak kényszerképzeteid, ha ezt bántásnak vagy kötekedésnek veszed, csak egyszerűen nekem ez a tapasztalatom és a környezetemben is ezt látom, ha kisgyereke van embernek hiába szeretne dolgozni, nem kelendő, bár így kapkodnának az ember után, mint utánad, de a nagy átlagra nem ez az igaz sajnos.
2014. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!