Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit nagyon szeretsz...

Mi az, amit nagyon szeretsz es amit nagyon utalsz az anyasagban? Nekem is van es kivancsi vagyok, masnak mi a kedvenc es a mumus. K A sajat es gyerek (ek) korat is irjatok

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi problémám van, hogy nem tudom magam kialudni, nem akkor kelhetek fel, amikor akarok:)

Jó lenne csak a párommal tölteni legalább 2 napot vagy egy wellness hétvégét, ránkférne már:(

1. gyerek 5 éves

2. gyerek 4 éves

3. gyerek 11 hónapos

34/N

2015. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utálom a betegségeket, főleg a hányást, hasmenést, de ki szereti:)?


Szeretem a közös programokat, az együtt töltött időt. (kártya, társasjáték, séták, stb.)


6, 11 és 15 évesek, én 39.

2015. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem csak egy fiam van, 5hós. imádok mindent. nagyon aktív, erős, mosolygós baba. most kezdjük a hozzátáplálást, szinte várom minden nap hogy adhassak neki :) imádok vele játszani, imádom nézni ahogy alszik, illetve ébredezik, annyira édes mikor nyújtozkodik....stb. de utálom mikor "hisztizik". ez az utóbbi 2-3hétben van, és nem tudom mitől. se nem akar játszani, aludni....semmi csak nyűgösködik. és egy ilyen fél óra elveszi minden erőmet. egyenlőre nekem ez a mumus az anyaságban :)
2015. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4hós a fiam van és utálom a fejéseket.Az elejétől így kapja az anyatejet mert sajnos nem olyan a cicim hogy abból enni tudjon. Ráadás annyi van hogy (tejleadó lettem 2L meg leadásra)1 óra minimum mire elektromossal leszívom az összeset így nap végén nagyon értékeny már. Amúgy imádok mindent vele kapcsolatba!Szerencsére vidám ritkán sírós :) és te mia mumus?
2015. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is csak egy van, 22 hónapos kislány. Imádom, ahogyan játszik, és magyaráz - még félig a saját nyelvén.

Az éjszakázástól én is teljesen kivagyok, most jönnek a legjátsó őrlő fogai, ezért hajnali három körül mindig egy órát fenn van, de általában többször is felébred. Amikor beteg, az tényleg nagyon kimerítő, és sajnos most havonta egyszer elkap egy lázas betegséget a bölcsiban.

2015. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két lányom van 2,5 és 4éves.


Minden kornak meg van az elönye hátránya.


Most azt utálom a legjobban ha ordítanak, hisztiznek, föleg ha ez huzamosabb ideig eltart, vagy egyszerre teszik.

Amit imádok, hogy olyan kedvesen tudnak nézni, és ha egyszer végre én nézem a tv-t a kicsi akkor is az ülembe ül úgy hogy én semmit ne lássak. Mikor tiltakozok ezellen, akkor megfordul és el kezd puszilgatni, és mondja: ugye anya ez nem baj...

2015. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amiket nagyon szeretek:


1. játszani vele, együtt rajzolni, babázni

2. nézni, ahogy ébredezik, nyújtózkodik, ásít, dörzsölgeti a szemeit

3. egyszerűen imádom teregetni a kisruháit, ez születésétől így van (pedig felnőtt ruhákat utálok teregetni):D

4. nagyon jó érzés amikor megölel és megpuszil csak úgy magától


Amit nem szeretek:

1. ha egyszerre több foga jön, és éjjel 2-3 órákat is ébren van

2. néha nagyon nehezen megy a multitasking - pl amikor épp az ebédet főzöm, de közben teregetek is, meg a lányom rángatja a nadrágomat, hogy játszani akar.

3. a betegeskedések a legrosszabbak talán... az állandó aggodalom, a bágyadt kis arcának a látványa, a sok orrszívás, gyógyszerbeadás. (szerencsére még csak 4-szer volt beteg, köhögős-nagyon taknyos-lázas megbetegedések voltak)


1,5 éves a csemete

2015. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt utalom, hogy mindenen bogok amiota anya vagyok 😊 nagyon konnyen meghatodtam regen is, de most......

Imadok mindent veluk csinalni 😊

2015. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a kisfiam minden apró megnyilvánulását imádom. Persze egyre gyakoribbak a hisztik, a hiszti a mumusom, de minden porcikájában, mozdulatában, szavában a csodát látom. Én a mai napig leülök vagy megállok sokszor olyankor, amikor nem lát, és gyönyörködöm benne. Mostanában kezdett el önállóan játszani, 22 hónapos, olyankor van, hogy könnybelábadt szemekkel figyelem, hogy hogyan küzd egy-egy játékkal vagy feladattal. Imádom ezeket a pillanatokat. Valóban imádok a kisfiam anyukája lenni. Azon a napi 2-3 durva hisztin kívül nem tudok más mumust említeni.
2015. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Imádom: a szeretetet, ami köztünk van. És hogy nem maradt ki az életemből ez, hogy anya lehetek. És a sikereit, hogy büszke vagyok rá, mindenre, amiben ügyes és jó és ráadásul még szép is :) Hogy van valami igazán fontos, amit tehetek az életben, valami pótolhatatlan, valami semmi máshoz nem fogható. És hogy annyi mindent tanulok tőle, főleg saját magamról, és arról, hogy mi fontos és mi nem.

Utálok: szembesülni a saját következetlenségemmel, türelmetlenségemmel, szaranyaságommal (persze ez nem állandó érzés, csak időnként érzem). És utálom az aggódást, amikor beteg vagy valami más baj van.


6éves

2015. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!