Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit nagyon szeretsz...

Mi az, amit nagyon szeretsz es amit nagyon utalsz az anyasagban? Nekem is van es kivancsi vagyok, masnak mi a kedvenc es a mumus. K A sajat es gyerek (ek) korat is irjatok

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 10:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9 hós a kislányom. Nagyon szeretek anyának lenni. Imádom, ahogy napról napra egyre ügyesebb. Minden nap produkál valami újdonságot. Szeretek vele játszani, reggelente alig várom, ahogy felébredjen és lássam a mosolyát. Szeretek neki főzni, még nem adtam üveges bébikaját. Jó látni, hogy ízlik neki és még vissza sem értem a kanállal, de már tátva a szája, mint egy kismadárnak. Mikor sír, mert elesik, vagy valami más probléma van nagyon jó érzés, hogy én vagyok az egyetlen aki meg tudja vigasztalni. A mumus az alváshiány. Nagyon nem szeret aludni és már annyira, de annyira fáradt vagyok. Éjszaka felkel és nem akar visszaaludni. Fel-alá sétálok vele mire vissza tudom altatni. Néha már sírni tudnék a fáradtságtól.
2015. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!