Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha majd lesz férjem/vőlegényem...

Ha majd lesz férjem/vőlegényem, és közlöm vele, hogy én szülésről hallani se akarok, csak örökbefogadásról, akkor valószínűleg el fog hagyni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
47%
Ha majd lesz férjed másképpen fogsz gondolkodni.
2010. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
47%

hááát...sztem necces.

miért nem akarsz szülni?

a saját gyerek azért csak saját

nem olyan rossz ám a szülés, mert ha az lenne, akkor mindenki csak 1-szer szülne.

2010. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
81%
Ebben túl sok a ha és a valószínűleg. Emberfüggő, erre minden ember máshogy reagál. Azért az sem mindegy, hogy miért nem akarsz szülni? Valószínűleg egy férfinak is ez lesz az első kérdése.
2010. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy most? Nem mindegy, hogy az ember 10 vagy 30 évesen gondolja így.
2010. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
46%
Ha van egy kis esze akkor igen.
2010. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
71%
Gondolod, hogy ez csak a lánykérés vagy esküvő után fog kiderülni? Olyan emberrel, aki akar saját gyereket, ebbe a stádiumba el sem fog jutni a kapcsolatod.
2010. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Őszintén? Sérti az önérzetem, hogy a nőnek fáj, meg kellemetlen, meg nődokihoz kell járni, meg mutogatnia kell magát, meg esetleg a bőre is elcsúnyul, stb a férfinek meg nem. Nem tudom elviselni, hogy elvárják tőlem, hogy ezt tegyem!
2010. febr. 6. 23:59
 8/83 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk ez a kérdés 2 hónap után került elő, mármint a gyerekekről való beszélgetés. Én el is mondtam a barátomnak, hogy vagy egy gyerekem lehet ha természetes úton szülök, vagy csak császárral szülhetek (egy gyerekkori betegség miatt és nem azért mert kényes vagyok), mert úgy gondoltam, hogy jó ha ezekkel tisztában van. Egy percig nem volt gond. De azt mondta, hogyha azt mondtam volna, hogy max. egy gyereket szeretnék, mert féltem az alakomat vagy hasonló indok, akkor nemki az nagyon rosszul esett volna, mert ő több gyereket szeretne.

A kérdésed alapján szerintem nem lehetsz több 12-14-nél, szóval még változhat a véleményed.

2010. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
52%

Igen, a kommentedben levő indokok alapján egy normális gondolkodású férfi szerintem nem akarna feleségül venni. Ezek a saját kis önző kifogásaid, nem valódi indokok.

Hány éves vagy?

2010. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
Jóval több vagyok, viszont a gyerekvállalástól így is messze vagyok még.
2010. febr. 7. 00:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!