Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öltözhetne egy fiú farsangon...

Öltözhetne egy fiú farsangon lánynak (pl. hercegnő, mesefigura, vagy csak "lány") anélkül, hogy kicsúfolnák?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem :D
2015. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, gyanítottam. Ami viszont fura ebben, az az, hogy pont az átváltozás lenne a lényeg. Nem a sablonosság, hogy minden lány hercegnő, minden fiú szuperhős, néha lehetne egy kis poén. A lányoknál jobban tolerálják a fiús jelmezt azt hiszem.
2015. jan. 16. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

nem... annak idején a bátyámmal mi beoltoztunk egy házaspárnak, én voltam a fiu o volt a lny. nagyon szép menyecske volt :D

de azt gondolom, ez más, mint egyedul égetni egy kisfiut, hogy hercegno :D

2015. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boszinak max...
2015. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb korban szerintem igen.


Bátyám hetedikes korában Piroska volt, harmadik lett a jelmezversenyen a suliban. Nyolcadikban meg eltáncolták a kánkánt a fiúk a farsangon, ők a csoportversenyt nyerték meg.

2015. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fiam idén Lili nyuszi lesz a Nyuszi Péterből :)

az tetszik neki mert az szürke, a többi meg csúnya barna :D

nem hiszem, hogy csúfolni fogják, szerintem poén, ha csináljuk, akkor adjunk bele mindent, nem? jó mondjuk a hercegnő nekem is kicsit erős lenne :)

mondjuk hozzátenném, hogy ovis még :)


férjem ribinek öltözött be egyszer és megnyerte... ez gimis korában volt :)

2015. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem. Egy ideális világban természetes lenne, a mai Magyarországon nem. Szinte elvárás, hogy a lányok csinos hercegnők, a fiúk meg menő szuperhősök legyenek. Még az is fennakadást kelt, ha egy fiú meg mer fogni egy babát és játszik vele, félnek a homoszexualitástól, mint a tűztől. Mintha ez bármit is számítana... de hát az emberi butaság és az univerzum végtelen, mint tudjuk.
2015. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hercegnő csak példa. De értitek, mire gondolok. Szerintem is a poén a lényeg, csak alig értené valaki. :) Ovis korosztályról van szó egyébként.
2015. jan. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!