Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiúnevet illene a...

Milyen fiúnevet illene a "Melkovics" névhez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már a kislányunk megszületése óta nem bírunk kitalálni egy olyan fiúnevet, ami mindkettőnknek tetszik, még jó, hogy kislány lett elsőre:)Ő Loretta lett.

Mindig is tetszett a Dániel, de zavar, ha ilyen gyakori egy név, kicsit különlegesebbet szeretnénk, és az a lényeg, hogy fordítva kimondva is jól hangozzon, mert külföldön élünk, így az olyan neveket is kerülnénk, amit nehéz kimondani egy külföldinek, mint pl. a cs, gy, ty tartalmazó keresztnevek.


2010. febr. 7. 14:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19.04 vagyok megint:


Amúgy meg nem a név teszi a gyereket, hanem a gyerek a nevet! Amint megszületik a bébi, nagymamának-nagypapának a füle is rögtön rááll a választott névre.

Az én gyerekeim nevei sem tetszettek a nagyközönségnek -viszont a fiam annyira helyes és okos kiskrapek lett (minden szerénytelenség nélkül -kitűnő tanuló, tanulmányi versenyeketen jeleskedik, remek sportoló, nyitott, jólelkű, mégis vagány gyerek :-)), hogy állandóan dícsérik a nevét is. Rengetegen megjegyzik, mennyire jó választás volt. (Pedig ez tudat alatt nem a névnek szól, hanem a gyereknek!)

2010. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az én keresztlányom Adél. Amikor meghallottam, hogy ezt a nevet választották egyből a szadista földrajztanárom jutott eszembe. Kirázott tőle a hideg. Most már megszoktam, igaz hogy már 5 éves. Kellett egy "kis" idő.
2010. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!