Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lány...

Miért van az, hogy lány gyermeket akart az anyuka, de kisfiú lett, és mégis lányosan neveli?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lehet lányosan nevelni? Rózsaszín szoknyában járatja? Alapvetően egy kisgyerek esetében még nem beszélünk nemi szerepekről, sok lány gyűjt bogarat és sok fiú süt homoksütit.
2015. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Én lány létemre egész gyerekkoromban autókkal játszottam, imádtam őket. Akkor engem most fiúnak neveltek?

Amúgy tényleg, miben nyilvánul meg ez a lányos nevelés?

2015. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Ezzel sajnos tönkre lehet tenni egy gyereket egy életre.

Én is így jártam, és nagyon durva következményei lettek, ami ellen már nem tehetek semmit.


Úgyhogy tényleg őszintén azt tudom mondani, hogy ez nem jó dolog.

2015. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most hat éves a kisfiú, s kiszokta festeni a körmét. Rózsaszín zoknit adott már rá, de szoknyát még nem.
2015. jan. 20. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ez már nem normális... Nem a rózsaszín zokni, hanem a köröm kifestés. A feleségedről van szó? Mert ha igen, akkor talán meg kellene beszélned vele, hogy miért csinálja, stb.
2015. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem. A gyermekemmel egy óvodába jár ez a kisfiú.
2015. jan. 20. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Azért van, mert nem normális. Az én családtagjaimtól kezdve a távoli rokonokig mindenki fiút akart, de lány lettem. Nem dőlt össze a világ, tudtak normálisan nevelni. (Bár nekem lányként sem festette anyum 6 évesen a körmömet.)
2015. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Hát, akkor szerintem nincs jogod beleszólni. Persze tudom, hogy rossz nézni, de sajnos minden szülőnek joga van úgy elrontani a gyerekét, ahogy ő akarja :/
2015. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem lehet, hogy a kisfiu kerte a lakkot?
2015. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Es mit fogsz tenni, beszolsz az anyukanak?

Egyaltalan honnan tudod ezeket? Van testvere vagy lany rokona a gyermeknek? Lehet az festette ki a kormet, a zoknit meg orokolte. Barmi megeshet, nem csak, hogy az anyuka dilinyos.

2015. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!