Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már hogy valakinek 12-13...

Volt már hogy valakinek 12-13 hetesen 4D-n 10000%-ra mondták hogy kisfiú és mégis kislány lett?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
egy jó szakember jó gépen ha megmutatja a baba magát akkor biztosra tudják mondani. De pár hét mulva már végképp biztosra tudják mondani. Nem hiszem hogy ezalatt a pár hét alatt bármi nagy probléma lenne belöle ha mégsem az. gondolom nem festitke még a babaszobát és nem evszitek meg az összes kelengyét, igy nagy tétje még nincs. valószinüleg az lesz a baba amire mondták.
2014. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14+5 naposan voltam, ott már mondták, hogy kislány!:-) Ha előbb megyek nem tudom, lehet ott is látták volna:-)
2014. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy 31. héten azt mondták kisfiú, de előtte már 4x mondták, hogy kislány...egy kiscsit benézhette... Aztán a dokim megkérdeztem és Ő is mondta, hogy tuti kislány:-)
2014. febr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem a szobafestés és a baba ruhák miatt kérdeztem. hanem hogy volt e akinél kisfiút mondtak tutira és mégsem fiucska lett. lányt szeretnék csupán ezért kérdeztem. persze nem fogok késbe dőlni ha fiú.
2014. febr. 18. 09:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! A barátnőmnek megtudták mondani a 12. héten, hogy kisfia lesz. 4D.n volt, igaz Dublinba.


További szép babavárást kívánok!

2014. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is megmondták a 12.héten hogy kisfiú. és azóta sem változott. most vagyok 29 hetes.

Mi is kislányra számítottunk, de persze örülünk neki is :)


Többnyire fordítva szoktak tévedni,hogy kislánynak látják, közben meg fiú.

Szóval ha 4D-n látták a fütyijét akkor szerintem biztosan fiú.

Ne aggódj, a következő lehet, hogy majd lány lesz :)

2014. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva szoktak tévedni, hogy lányt mondanak és mégis fiú. Általában a fiúkat könnyebb felismerni. Nekem 13 hetesen fiút mondtak és az is lett. Viszont lányból még lehet fiú, azt szokták mondani.
2014. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!;) mostmar azert szokom a gondolatot:)
2014. febr. 18. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Tuti fiu!!!!;))))
2014. márc. 14. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!