Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz a gyerkőcötök az idei...

Mi lesz a gyerkőcötök az idei farsangon?

Figyelt kérdés
Magatok készítitek a ruhát vagy veszitek?
2015. jan. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiskacsa szeretne lenni :)

Én varrom neki. Még bölcsibe jár.

2015. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányom 6,5 éves 2 jelmeze is van8tündér,és boszorkány),azt mondta majd átöltözik. :D


A fiam 2,5 éves tűzoltó Sam szeretne lenni. :9


A boszis ruhát tegnap vettem a hádában,a tündéres már meg volt,de azt is vettem.A Sam jelmezt is megvenni tervezem,mert nincs itthon olyan ruha amiből össze tudnám hozni.

2015. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden évet leírok, ötletnek hátha jó lesz.


Fiú: bölcsi-macska-saját készítés, kiscsoport-pók-vásároltuk, középső-elefánt-vásároltuk, nagycsoport-Tini Ninja teknőc-vásároltuk, idén-első osztály-Rubik kocka-saját készítés.


Lány: bölcsi-tündér-kölcsönöztük, idén-királylány :)

2015. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam Pókember lesz, vettük a jelmezt.

Kislányom Hello Kitty balerina. Félig vettem, félig csináltam.

2015. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eddig volt kockás fülű nyúl (készített, de unokatesóktól örökölt jelmez), rózsaszín kismalac (szintén készített, de örökölt), piros vasvillás kisördög (hádában vettük), idén pedig farkas lesz, most ezt is boltba vettem.
2015. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem még pici a lányom, de a szomszéd kislány kéményseprő volt egyik éven. Nekem nagyon megtetszett az ötlet. Eredetileg mást akartak neki összehozni, de nem lett jó és két óra volt farsangig. Szomszédasszony ránézett a kandallóra és jött az ihlet. Gyorsan keresett fekete rucit, a kandallóból a szénnel bekente az arcát, a férjének pedig volt otthon egy kémény kotrója. Hát én szakadtam mikor elmesélték, egy óra alatt, hogy hozták össze.
2015. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lányaim vannak.

6,5 éves elsősöm Elsa hercegnő a Frozenből.

2,5 éves húga Anna hercegnő a Frozenből. (mily meglepő:))

Én varrom a ruháikat.

2015. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 évesen a bölcsiben páva volt.

3 évesen szintén a bölcsiben Pocahontas.

Mindkettőt én varrtam neki. Most kiscsoportos, most Hablaty szeretne lenni az Így neveld a sárkányodat című meséből. Ezt is én készítem neki, álarccal, mindennel együtt.

2015. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 éves fiam: bölcsi: ördög , vásárolt kiegészítőkkel, ovi: kalóz vásárolt kiegészítőkkel; macska: saját készítés

iskola: első oszt.: csoport jelmez: zebra, saját készítés

most csontváz akar lenni. Még nem tudom, hogy menni fog e a saját készítés :O

2015. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!