Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Szegeden Dr...

Mi a véleményetek Szegeden Dr Tóth Róbert nőgyógyászról? Akit vizsgált, kezelt, mit tud mondani szakmailag és emberileg róla? Esetleg szült is nála valaki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak vizitek alkalmával találkoztam vele, akkor tényleg érdekelte, hogy miért vagyok ott és hogy alakul az állapotom, úgymond mindenkinél "elidőzött". Nem úgy mint egyesek, hogy jól van és megy tovább. Sajnos ennyi infóm van csak. Szimpi volt.
2009. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...hát ez nem sok, de legalább pozitív! Köszönöm az infót, aki adta!
2009. szept. 3. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, nem tudom van-e magánrendelője, talán menj el oda. Hogy találtál egyébként erre a dokira?
2009. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs magánrendelője. Ismerem régről, csak szerettem volna biztos lenni abban, hogy jól döntöttem, amikor Őt választottam. Direkt nem felkapott orvost akartam, hanem fiatal, lelkiismeretes és emberségeset - én Őt ilyennek gondolom, csak kíváncsi voltam rá, hogy más is így gondolja-e.
2009. szept. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!