Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy van az van amelyik...

Hogy van az van amelyik gyereket nevelni kell, hogy jó legyen, míg vannak olyan gyerekek akik valahogy alapból jók?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Minden ember más. Hatalmas felfedezés!
2015. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akinek a gyereke jol viselkedik annak csak szerencseje van h ilyen szuletett, akinek meg rossz az jo anya csak es szegeny o mindent megtesz de lehetetlen. Nekem ez az erdekes. Esetleg olyan nincs h az egyik jo nevelesi dolgokat alkalmaz, a masik meg lehet h nem?

Az biztos h vannak jo gyerekek es vannak alapbol aktivabbak. De az nem fugg ossze attol h vki jol viselkedik vagy sem.

2015. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek 2. SZerintem is sok múlik a szülőn. Tény, hogy minden gyermek más valamilyen szinten, de vannak szülők, akik képtelenek fegyelmezni és határokat fenntartani, csak széttárják a karjukat, hogy az ő gyereke "többemberes" (mert a gyerek hibája, hogy ő képtelen kordában tartani, aztán jönnek orvosi vizsgálatok, keresnek nála valamit, lenyugtatózzák és valahogy túléli, hogy ilyen szülei vannak).
2015. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Vérmérséklettől is függ.

Tesóm gyereke világéletében olyan volt, hogy ahová letetted ott maradt, az enyém meg mint az eleven tűz, jön-megy, felfedez.

Persze, hogy ő azt hiszi az ő gyereke a "jó", holott szerintem meg nem életrevaló, mulya.

Nézőpont kérdése.

Szerintem egy kisgyereknél (2-3 éves) az, hogy nem bír egy helyben megülni csendben nem rosszaság, hanem pozitívum.

2015. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Hát, utolsó, ez eléggé értelmetlen megállapítás. Azért, mert egy kétéves nem rohangál eszetlenül már nem életre való?

Te mit szólnál, ha a tiédre mondanák, hogy majd sosem lesz képes megülni az iskolában? Ennek ugyanannyi értelme van, mint a te kijelentésednek.


Egyébként meg attól, hogy egy gyerek nyugodtabb, még ugyanúgy nevelni kell. Ő is csinál olyat, amit nem kellene, neki is meg kell mutatni, hogy mit szabad.

Ez alaptermészet kérdése.

2015. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind masok vagyunk. Nekem ket gyerekem van, mind a ketto teljesen mas karakter pedig kicsi a korkulonbseg. Ami az egyiknel bevalik az a masiknal csodot mond.
2015. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz jó alatt? Nem húzgálja meg a kutya fülét vagy nem dobja le magát sikítva az utca közepén, ha azt mondod neki, hogy nem, vagy elül a sarokban??
2015. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!