Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Depo provera injekciot kaptam...

Depo provera injekciot kaptam jan.15. -én. Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Nov.13.-án szültem.szülës után nem jött meg a menstruáciom de jan.15.-én beadta a doki a fogamzás gátló injekciot.4 napja barnás-pirosas távozik tőllem.nem sok,kb tisztasági betétnyi.ez lehet a menstruácio? És ha igen akkor teherbe is eshetek?
2015. jan. 25. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt a fogamzásgátlót használom.A vérzés az az injekciótól van szerintem.Erre csak az én példámat tudom leírni.Azt mondták a menszesz 2.napján menjek az injekcióra.Nekem amúgy ez a legerősebb napom amúgy 4-5 napig szokott tartani.Amikor beadta nagyon erős volt a vérzésem és mire hazaértem elmúlt.Azóta eltelt 3 hónap és vérzés sem volt.A leírásban az van hogy valakinek megszűnik a vérzése.De azf hozzá kell tennem hogy néha napján ha intim zuhanyt hasznàlok távozik valami barnás dolog.Szóval összegezve ez egy jó nagx lórúgás injekció.Van aki 3 hónapig vérzik tőle.Ki hogy reagál.Teherbe esés kizárt hiába vérzel.
2015. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!