Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen megbízható, ártalmatlan...

Milyen megbízható, ártalmatlan samponnal mossátok a gyereketek haját?

Figyelt kérdés

Annyi mindent lehet hallani a boltokban kapható samponokról és a bennük lévő káros, sőt egészségre ártalmas anyagokról (SLS, és minden egyéb szulfát és foszfát származékok...

Ti milyen sampont használtok, hogy ezt elkerüljétek?

Egyáltalán foglalkoztok vele, hogy benne van e vagy sem?


2015. jan. 26. 07:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én fiam nem épp gyerek. még csak fél éves. de a babe sampont vettük neki koszmóra. ha elfogy szerintem egy szimpatikusabb, pl nivea sampont veszünk neki.a fürdetővel is így vagyok, most gyógyszertári van, elég még kb fél évig utána szintén boltit veszünk.nem szoktam nézni hogy mi van benne, úgy sem értek hozzá :) ha nem lesz érzékeny rá a fiam akkor jó.
2015. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi Gabit használunk,de csak fürdetőt,én azzal öblítem a haját is. Próbáltuk a Niveát,Liberot,de egyik sem vált be. Most kaptam Amerikából egy nagyon jó fürdetőt,ez egyben sampon is,kellemes vanília illata van,de nagyon gyorsan fogy :D A fiam,aki már nagyobb Shcauma samponnal mosom,ott nekem bevált a felnőtt változat is. Nekünk a gyógyszertári fürdető nem jött be egyik gyereknél se,mind a kettőnek nagyon száraz volt tőle a bőre
2015. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 èves koráig a Babe koszmò elleni samponját használtuk, 1 èves kora után a Gabi 2 az 1-bent, fürdető ès sampon egyben.
2015. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Chicco fürdetőt és sampont
2015. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kisfiam 4,5 éves.

Babakorában mi is a BABE sampont használtuk, kb. 2 éves kora óta pedig a Nivea babasamponját. Elégedett vagyok vele és megbízom a márkában.

Hetente egy fél diónyi mennyiség nem gondolnám, hogy tönkreteszi.

2015. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Johnson&Johnson fürdető és sampon egyben.
2015. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Felváltva használok Logonát és dm alverde-t. Mikor melyikhez jutok. Mindkettő tiszta kozmetikum. Én foglalkozok vele, igen. Logona drágább, kb 2500 ft de fél-egy évig elég.
2015. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a Frezyderm termekcsaladot hasznaljuk.Sampon, furdeto, krem es testapolo.Nem olcso, de ezt ajanlotta az orvosunk, igy kitartok mellette.
2015. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gabit használok a fiamnál születése óta,most 5éves.Samponból is Gabi és fürdetőből is,de szerencsére van egybe a Gabiból sampon és tusfürdő,igy csak 1-et kell venni :)
2015. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első pár hónapban gyógyszertári fürdetőt használtunk, a kis pihe haját is azzal mostuk a lányunknak. Később volt egy koszmós időszak, akkor mi is a Babé koszmó elleni samponját használtuk. 1 éves kora körül tértünk át a Nivea és a Gabi termékekre, szerintem mindkettő nagyon szuper, mindig azt veszem, amelyik éppen akciós.
2015. jan. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!