Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, átlagosan mennyit...

Anyukák, átlagosan mennyit alszotok egy nap? (pici babások)

Figyelt kérdés
Èn éjjel 3-4 órát, nappal semmit, mert fél évesem több rövidet alszik nappal, éjjel pedig átlag 3-szor kel. 2 hónapja megy így, bevallom fáradt vagyok és a tejem is egyre kevesebb (akkor se tudok aludni ha apa vigyáz ra mert nyoszorog hangoskodik stb) fog javulni ez még, vagy ez lesz 2 évig? :)
2015. jan. 28. 04:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
8 orat 6 hetes kora ota.
2015. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg úgy 5-6 órát. Csak egyszer kel éjjel, de nehezen alszik el este és korán ébred. Kb. 1 hétig volt jó világ, amikor már nem fájt a hasa és a foga se jött még, akkor 12 órát aludt egyhuzamban. Most abban reménykedek, hogy ha kibújik ez a két foga, akkor lesz 1-2 hét pihenő a következő eresztés előtt.
2015. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a fiam. En este 22.30tól alszok kb 2.00ig, etetés, aztán 3tol 4.30ig és felkelek a párommal, aki megy dolgozni. Napközben nem alszok.
2015. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az én fiam lassan 6 hós. még egy éjszakát sem aludt át. minimum 2x kel. de mellette sokat mocorog, így egy éjjel van hogy pluszban 3x kelek hogy visszarakjam a helyére. amúgy kb 8-9órát, de minimum 3 megszkítással. illetve én annyira éberen alszok hogy ha még nem is kel fel a fiam, de én meghallom a nyöszörgést és "várom" hogy kellek e. :) tehát nem sokat alszok. próbáltam már korábban lefeküdni, 10helyett, fél9kor, de kb 1 órát bámultam a plafont :) nappal nem alszok, pedig lenne rá alkalmam, a fiam az egyik alvásánál 2-3órát alszik. de nappal egyszerűen nem megy az alvás. nagyon fáradtnak kell lennem hogy elbóbiskoljak, de akkor is bébiőr a kezembe és startra kész vagyok. de szerencsére nem problémás baba, tehát így is bírom, ébren de sokat hagy pihenni napközben.
2015. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam hogy joggal vagyok kimerülve :(
2015. jan. 28. 07:32
 6/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nyugi lesz jobb is. :) azaz én bízok benne. :)
2015. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt, addig aludtam 8 órákat simán. 5 hetes korától átaludta az éjszakákat. Ez tartott kb. 15 hónapos koráig. Aztán egyszer csak elkezdett felébredni hajnali 1-kor és 4-ig nem is aludt vissza. Ezt hónapokig csinálta. Aztán jött az az időszak, amikor felébredt, szólt, átmentem, megsimiztem, visszaaludt. Mire én is elaludtam volna újra kezdődött elölről az egész. És ezt 4-5-ször per éjszaka. Most 2,5 évesen ott tartunk, hogy jó esetben csak heti 3-szor ébreszt éjszakánként és vissza is alszik, valamikor nem is kell bemenni hozzá. De én akkor is felébredek rá, szóval szívás. Bízom benne, hogy lassan már kijövünk ebből a korszakból, mert munka mellett kissé fárasztó.
2015. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5-6 órának már nagyon örülök összességében. 1 éves, születése óta ez van. Nagyon lassan, de a szervezetem kezd hozzászokni.
2015. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kb 8 hetes korától 4,5 hós koráig átaludta, egyben 10 órát....nappal viszont semmit. Akkor azt mondták amelyik baba nappal alszik az éjjel nem és fordítva.

de most már se éjjelünk se nappalunk. En még chogy el lennék idegileg a 3-4 órával, de az sehogy sem tetszik hogy ő is csak 7 órát alszik egy nap (ebből én 3-4 órát azon dolgozok hogy ő aludjon...)

Nagyon félek hogy el fog menni a tejem. Mivel ébren van, fejni is nagyin nehezen tudok hisz állandóan igényli a társaságom úgy meg nem könnyű fejni.


Aztán egyszer csak elfárad és elalszik a cicimen nekem meg az megint nem pihenés (neki se tulzottan) es a gerincem kikeszul, mar fekudni sem esik jol :(

Nyugtatgatom magam h jobb lesz de igazabol fel eve ez van.


annyira boldog es jo lehet ugy babazni ha nap kozben is alszik delelott meg delutan...egesz mas eleterzes lehet, oszinten irigylem azokat akiknek jo (vagy csak atlagos alvo) a babaja.


Bocs a sajnaltatasert de muszaj volt kiadnom :) a ferjem nem erti a helyzetet ő azt hiszi csak rajtam múlna mennyi tejem van és hogy mennyit alszunk :(

2015. jan. 28. 10:11
 10/17 anonim ***** válasza:
7 hónapos. Nappal 20-40 percet alszik 1 vagy 2 szer. Este pontba 10 kor elalszik és onnantól 2 óránként kel. 6 kor pedig rendesen ébred.viszont azon kívül is sokszor felkelek rá,mert egész este mocorog,forgolódik nagyon nyugtalanul alszik. Már amikor nagyon kibukok mindent megcsináltam és szinte ébren alszok akkor délután leszoktunk dőlni berakom a cicit a szájába és összebújva a nagyágyon alszunk 2-3 órát.
2015. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!