Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, átlagosan mennyit...

Anyukák, átlagosan mennyit alszotok egy nap? (pici babások)

Figyelt kérdés
Èn éjjel 3-4 órát, nappal semmit, mert fél évesem több rövidet alszik nappal, éjjel pedig átlag 3-szor kel. 2 hónapja megy így, bevallom fáradt vagyok és a tejem is egyre kevesebb (akkor se tudok aludni ha apa vigyáz ra mert nyoszorog hangoskodik stb) fog javulni ez még, vagy ez lesz 2 évig? :)
2015. jan. 28. 04:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó, és éjjel eszik is 2 óránként? vagy miért kel, mit csinálsz vele h visszaaludjon?
2015. jan. 28. 10:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 és fél hónapos kora óta átalussza az éjszakát, este 8-fél 9 körül rakjuk le, és most már 7-8 óráig alszik. :)
2015. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta alussza át az éjszakákat (először 10, aztán 12 óra, most 2,5 évesen 11 óra), így én éjjel 8 órát alszom. Nappal piciként 2X2 órát aludt, most egyszer 3 órát. Szerencsém van.
2015. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát ja, szerencsések vagytok...sose volt olyan idoszak h kelni kellett hozzá?
2015. jan. 28. 16:04
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Tavaly nyáron (2 éves kora körül) egyszer rosszat álmodott és akkor kb. 2 hétig minden éjszaka felriadt, sírt, csak akkor aludt vissza, ha vagy én vagy az apja odafeküdtünk mellé. Aztán ez elmúlt. Egyébként nem kellett sosem kelni hozzá, talán fogzás miatt párszor, de elenyésző volt.
2015. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora óta alszik éjszaka.
2015. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Nálunk egyedül a fogzása alatt volt, hogy felkelt egyszer az éjjel, mondjuk az is ilyeyn hajnal 4-5 körül, és vissza tudom mindig rakni. Szerencsére a fogzása alatt csak ennyit éreztünk meg az egészből, kijött neki kettő, és alig vettük észre.

De most már - illetve ilyenkor, mikor nincs semmi baja - letesszük este fél 9-kor és reggel 7-ig alszik, 5 hónapos.

2015. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!