Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik tényleg...

Azok az emberek akik tényleg rendesen sokat tanulnak, de mellette van életük, mégis mennyit alszanak? Meg úgy átlagosan ti mennyit alszotok és miért annyit?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
6-7 órát, hétvégén többet. Napközben vagy dolgozom vagy tanulok 5 körül érek haza, takarítok ilyesmik, ha nincs órám napközben és tudtam tanulni, akkor ,7 körül találkozom a barátaimmal 9-10 ig együtt vagyunk, utána haza, kikészítem a másnapi cuccom. Hosszabb programokat hétvégére szervezek. Az egész titka, hogy hétköznap is tanulni kell, ha tudsz. Ha óráim vannak napközben vagy, mikor dolgozni megyek, akkor nyilván nem találkozom a barátaimmal, este mert olyankor tanulok, főzök ilyesmik, de ilyenkor meg ott van a hétvége. Még netezgetek ilyenkor este, éjfél körül lefekszem és kialszom magam fél 7, 7-ig, nekem ez bőven elég.
2015. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki rendszeresen tanul, annak összességében jobban kijön a szabadidő is, mert napi pár óra tanulás mellé be tudsz osztani egy kis kikapcsolódást is.
2015. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
változó. általában 4-5, de van, hogy meg van a 7 is.
2015. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!