Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kössem be a gyerekülést...

Hogy kössem be a gyerekülést hatra, középre, hogy stabil legyen?

Figyelt kérdés
Olyan ülés, amit az autó biztonsági övével kotok be, vele egyutt a gyereket is, tehát nincs külon öve. A gondom az, ha középre kotom, akkor kissé dülöngél a kanyaroknal, sot volt mar hogy amikor a párom vezetett es egy éles gyors kanyarnál el is dőlt oldalra az ülés a gyerekkel. Az autónk hátsó ülése ugy van kialakítva, hogy kétoldalt besupped a ket szélső utasnak, a közepe meg magasabban van. De szerintem sok más autónál igy van. Ezek szerint nem jo középre bekötni az ülést? A szélen teljesen stabil, csak a lanyom utal ott ülni, hányingere van mindig, hányt is. Közepen szeret, ott jobban lat elore, minket is, es sosincs hányingere.
2015. jan. 28. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős? nem, 2 pontossal nem szabad ha van 3 pontos is. át lehet alakítani, azt megtehetitek ha van rá keret
2015. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ellenben középen a legrosszabb...
2015. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem 2 pontos. Egy Volvo XC60-as, szóval új autó.

A gyerek 5 eves. Elég kis súlyú a korához képest. Az ülés 9-36-os, de a sajat övével mar nem tudom becstolni, mert ahhoz meg mar nagy.

En azt gondolom azert nem stabil az ülés, mert közepen olyan mintha egy púpon ülne az üléssel.

2015. jan. 28. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ültetném középre,hiába nem szereti.Csak gondolj bele,ha már egy gyors,éles kanyarnál eldőlt,mi történne egy esetleges balesetnél.
2015. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy hülyeséget irtam, akkor sem kene eldőlnie még ha közepen magasabb is a kocsi ülés, hiszen egyenesen van. Hiaba magasabban a ket oldalhoz képest. Csak arra lennék kiváncsi, hogy más aki középre köti be, annak is dülöngél, vagy csak en csinálok vmit rosszul. Szoktam latni útközben másoknal is, hogy közepen ül a gyerek.
2015. jan. 28. 12:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak párszor csináltam igy, kiprobalaskepp, mert igy nincs hányingere, de ha tenyleg nem jo igy, akkor visszateszem oldalra, fő a biztonság.
2015. jan. 28. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
2 pontos övvel nem szabad bekötni! Mindenképpen 3 pontossal kell, így csak az ülés 2 széle jöhet szóba.
2015. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De irtam hogy nem 2 pontos, hanem 3.
2015. jan. 28. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nézd meg, mert valami nem oké, ugyanis 3 pontossal bekötve nem dőlhetne el semerre az ülés. Ennek ellenére a legbiztonságosabb hely az autóban a vezető ülés mögötti.
2015. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!