Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az elfogadható,...

Szerintetek az elfogadható, ha a fiú gyerekét egyedül nevelő Nő folyamatosan megjegyzéseket tesz az apjára a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Hogy a szétment kapcsolatukból okulva olyan férfi szeretne nevelni aki pont az apja ellentettje?!!
2015. jan. 30. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A gyerek ugyis latni fogja mit nem csinaltak jol a szulei. Az ellene neveles meg mindig a visszajara sul el. En szuleim is elvaltak reges regen. Es lattam mit nem csinaltak jol, anelkul hogy egymasra megjegyzest tettek volna. Inkabb azt kell tanitani neki, hogy milyen legyen pl. a csalad legyen a legfontosabb.
2015. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ezzel az anya a saját hitelességét jobban rombolja, mint a másikét (bár a másikét is kár lenne, majd látja a gyerek,h ki milyen). Pl. ha nő folyton azt mondja,h "apád egy állat, buta, bunkó...stb", ez azt is jelenti egyúttal,h "tudod én meg egy olyan nő vagyok, aki ezt a pasit választotta, együtt voltam vele X évig, gyereket vállaltam vele...stb, ennyit érek én is". Nagyon ritka, amikor hosszú évek után tényleg egy csapásra megváltozik valaki. De ha így is lenne, azt sem az anyának kell elmondania.
2015. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyet tenni, mert a gyerek sérül. Ő a legfontosabb nem a szülők marakodása.
2015. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, attól hogy szétmentek,még ő a gyerek apja, ilyen kor csak a gyerek sérül. Mi is szétmentünk a fiam apjával (terhességem elején) de sose tettem rá megjegyzéseket, ha van valami amit meg kell bszélnünk megbeszéljük a gyerek érdekében. 5éves a fiam és nagyon jól kijön az apjával, el szokta vinni, bármikor ha vinni akarja, nem voltunk bíróságon minden közös megegyezéssel történt(gyerektartás,láthatás,stb...),persze ebben mind a két fél együttműködése kell.
2015. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximálisan elfogadhatatlan!Mi is szétmentünk-2.5 éves volt a kisfiúnk-de soha nem jutott az eszembe,hogy rosszat mondjak Róla.A gyerek azóta felnőtt,jó kapcsolatban van az Apjával(mellesleg én is).Ettől lelki sérült és összezavart ember lesz belőle,nem pedig az apja ellentéte!
2015. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Akarva akaratlanul a gyereket választás elé állítja így a szülő, aki ezáltal sérül. A gyereknek akkor is az apja az apja, ha nem ő a legjobb ember a világon.

2015. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!