Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nektek van szárítógép...

Anyukák! Nektek van szárítógépetek?

Figyelt kérdés
Mit tudtok benne szárítani? Milyen fajta van? Szeritetek érdemes venni?
2015. jan. 31. 18:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

nincs. mégpedig azért mert nincs kiépítve nálunk az elvezetés. annak meg semmi értelme, hogy a lakásba nyomja a pára gőzt és bepenészesedjünk :(

de nagyon vágyom rá :D egyetlen amit utálok, az a teregetés :)

2015. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Indesit van, mosó+szárító egyben.

Van egy 2 éves és egy 4 hós gyerek, szóval elég durván sok a mosnivaló, plusz a lakásunk penészedni kezdett a benti sok szárítás miatt.

Örülök, h megvettük.

Én a fiam nadrágjait (gumi összement a derekában), zoknijait (2-3 számmal ksiebbek lettek :D ) nem rakom bele és a nagy nyomott feliratú mintás fölsőket (félek, h összeragasztja a feliratot), gumis lepedőt és az előkéket sem (megolvad a hátuljuk). Farmert sem szárítok- állítólag az is összemehet, de sokan szárítják.

Amúgy bodyk, rugik, törölköző, textil pelus, lepedő, póló, fölsők, bugyi... szóval nagyon sok minden szárítható.

2 naponta mosok, van egy pici szárítónk, jelenleg 1 fölső és 1 naci szárad rajta, és ennyi. Ilyenkor télen mire nagy nehezen megszáradt 1 adag, az volt, h 3 nap volt (fürdőszobában száradtak), így pikk - pakk megvan.


Szóval szerintem érdemes megvenni.

2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Van. Szinte mindent abban szárítok, egy-két kényes darabot nem. AEG. Érdemes.

(Az első válaszra írnám, hogy a mi gépünkből nem kerül a levegőbe pára, mert egy tarályban gyűjti a vizet, amit egyszerűen ki lehet önteni a lefolyóba.)

2015. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. 1-es: Pára-gőzt nyom? Mi? Ezt nem értem :/

A mi gépünk semmi ilyesmit nem csinál. Ennek van vmi kis tartálya, ahol lecsapódik a pára, szóval nem jut ki a "külvilágba", így nincs gőz, pára.

2015. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi, én nem tudom, hogy ehhez mit kell kiépíteni? Nem csak ki kell önteni a vizet? Akkor olyan mosógépetek van, amibe van szárító, nem két külön ugye?
2015. jan. 31. 18:35
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
3-as vagyok. Nekünk külön szárítógépünk van. A mosógép tetejére tettük.
2015. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"nincs. mégpedig azért mert nincs kiépítve nálunk az elvezetés. annak meg semmi értelme, hogy a lakásba nyomja a pára gőzt és bepenészesedjünk :(

de nagyon vágyom rá :D egyetlen amit utálok, az a teregetés :)" nem csak légkivezetéses gépek léteznek, hanem kondenzációsak is ;)

2015. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ilyenünk van:

[link]

Semmit nem kellett kiépíteni. Ez 1 db gép. Lehet csak mosni is vele, nem muszáj a szárító progit is használni.

2015. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

első vagyok.

oh hát mikor épült a házunk még ilyen csodák nem voltak :)

de ez a szárító és mosógép egyben azért gyanús, ez tényleg hatékonyan szárít??? nem túl olcsó ez? ennyi egy sima mosógép is :O

2015. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9-es ja...ezt nem tudtam :)

Igen, hatékony. Vannak fokozatok, van olyan, h vasalás-könnyítő szárítás (nem teljesen száraz) és van ún szekrény-száraz is. Lejár a program, tényleg tök szárazak a ruhák. Összehajtom őket és mennek a szekrénybe. :)

Amikor mi vettük tavaly tavasszal, akkor 140ezer volt még.

2015. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!