Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislány után kisfiú, mennyi...

Kislány után kisfiú, mennyi ruhát örökölhet?

Figyelt kérdés

Kislányom ruháit nagyrészt családtól kaptuk, szinte mind rózsaszín/lila de még az unisex szinűeken is van fodor/masni akármi.


Vannak olyan ruhák, amiket adhatok a most érkező kisfiúnknak vagy mindenből vegyek újat?


Úgy gondoltam, hogy az otthoni body-k, rugdalózók, töröklöző, pizsama, takaró végülis teljesen mindegy, így azok lehetnek lányosak (persze nem a legdurvábban lányos ruhákra gondolok). És ha jönnek hozzánk vagy kimozdulunk, akkor kell az igaz "kisautós" öltözék.


Illetve a body a ruha alatt végülis nem mindegy? Ha a nyaka, ami kilátszik, nem rózsaszín akkor belefér.


Ti hogy adtátok kislányotok ruháit az érkező kisöcsire?



2015. febr. 3. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
turiban nem szeretsz venni mert az ciki, de lilaban meg fodrosban jaratni EGY EVES koraig a fiadat az ok... huu de nem lennek a gyereked.
2015. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Akcióba 5 db f&f body 1500ft. Poló 850ft volt szintén f&f. Szóval nem kell turiba vásárolnod ha nem akarsz csak könyörgöm szegény gyereket ne öltöztesd már lilába meg masnisba..
2015. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy lilába meg masniba öltöztetném.


Azt kérdeztem, hogy mennyi ruhát tud örökölni egy kislánytól?


De akkor a legutolsó harisnyáig és törölközőig mindent lecserélek, amin egy kicsi kis lányos minta is van, hogy megnyugodjatok.


Az értelmes válaszokat köszönöm.

2015. febr. 3. 16:00
 14/16 anonim ***** válasza:
nem kell turiba venni,vannak már pl.tök igényes használt webshopok is,meg akciók mindenhol,auchanbe kicsi a választék de érdekes így télen annyi body csomag akció volt,hogy csak na. tescoba is jó áron vannak a ruhák,meg azért sokszor ki lehet fogni pl.brendonba is outlet ruhákat. Azért nem kell egy éves korig 3x átöltöztetni,nekem talán az első 2-3 hónapban kellett. Meg amúgy átehet a védőnő,bárki véletlenül én nem szeretnék emiatt szégyenkezni. Ahogy nézem,a lányruhák nagyrészét nem vettétek,szóval nem arról van szó,hogy egy vagyonért most kidobjátok. Ha odafigyelsz,jó áron lehet kifogni a ruhákat :-) Nekem lányom van,de pl. olyan husik lehetnek a fiúk azokba a kis ingekbe később :-)
2015. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%

Itt szinte mindenki azt hiszi, h ettol lesz homokos egy kisfiu 😃

Nem a felvilagosultabb, ertelmes hozzaszolok pontoznak foldig mindenkit, valogatas nelkul.

Annyira gaz mar ez az oldal, sok meg a kerdest sem kepes ertelmezni, tiszta vicc. 😃

2015. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3,5 éves a lányom, 1,5 éves a fiam. Amikor a lányom született, rengeteg ruhát kaptunk, fiúsakat is. Gondoltam itthonra jó lesz. Hát nem lett jó :D Nem bírtam nézni, így csaka nadrágot adtam rá lányos felsővel. A fiamra meg aztán egyáltalán nem is próbáltam uniszexnek tűnő ruhát adni. Így jött ki nálunk a dolog. Próbálnék egyébként a lánynak uni ruhákat (is) venni, de mindig mondja, hogy ez nem az övé, hanem a tesóé. Már nagyon megválogatja, hogy mit vesz fel. Így jártunk. De szerencsére a turikban szebbnél szebb ruhákat tudok vásárolni nekik :)
2015. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!