Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni az...

Hogy lehet feldolgozni az elkeseredest ha késik megcsinalod a tesztet és negatív?

Figyelt kérdés
Nemrég óta próbálkozunk 5 hónapja most késett több mint két hetet megcsinaltam a tesztet és semmi. Pedig direkt vártam vele. Tudom hogy ez semmi időben de olyan elkeserítő hogy beleelem magam, várok is és ez van.
2015. febr. 3. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni en is 😞. 8 hónapja próbálkozunk és tudom, hogy vannak akik sokkal régebb óta varjak a csodát, de valahogy nem tudok úrrá lenni a csalódottságomon. Pont ma reggel teszteltem egy negativat, ma kellett volna megjöjjön. Ilyenkor azt kívánom bár jönne már meg, hogy ujra indulhasson a hónap...
2015. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ok, én ezt tökre megértem, h akarod, meg csalódsz...

De könyörgöm, ne görcsölj már rá ennyire, m ez is nehezíti a teherbe esést!

5 hónap valóban nem olyan elkeserítő, 1 év után már lehet dokihoz menni, h miért nem sikerül.

Próbálj meg lazítani. Az állandó feszültség árt.

És nemár 5 hónap után segítség kelljen, szedd kicsit össze magad. Ne értsd félre, nem rosszból írom. De tényleg lazulnod kéne.

2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csajok! Tényleg ne görcsöljetek rá ennyire! Lehet pont ez a baj! Sőt!

Mi két évig voltunk úgy együtt, hogy vagy-vagy... Pár hete pont arról beszélgettünk, hogy lehet valamelyikőnkkel baj van, de nem is gondoltunk ilyenre. Ha jön a baba jön, ha nem nem. Nem siettetjük...

Azóta 2pozitív tesztet tudok felmutatni!


Szóval nyugi! :) Lazuljatok el, és ha sikerül talán már a következő hónapban két csíkos tesztetek lesz!

Ne adjátok fel! (De NE stresszeljetek!!!)

Drukkolok nektek! :)

2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy dolgoztam fel, hogy nem vettem több tesztet, hogy majd megérzem alapon akarom mostmár tudni.


erre pár hónapra felfázásérzéssel fáradtságérzéssel, hányingerrel kezdődött..

2015. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én már az első 2 után nem vettem tesztet. 2 hetes késéssel mentem csak orvoshoz
2015. febr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!