Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 napja késik, csináltam 2...

9 napja késik, csináltam 2 tesztet ami negatív!?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. 10 hónapos a kislànyom, soha nem késett még a mensim. Most 9 napja nem jött meg, és nem is érzem hogy mostanában megjonne . Dokim majd szerdàtol lesz. Volt valakinek ilyen ? A teszteket a mensi kimaradása utàn 4 és 5 nappal csináltam reggeli első vizeletből .full negatív ! Miért nem jön meg? Abszolút nem stresszeltem tehàt nem gondolkodtam rajta hogy megjön e vagy nem . Mindig 28. napra jön. 3 hónapja hamarabb jött 26/25/23 napra. Most pedig nem... Mi lehet a gond ? Ciszta? Vagy valami komolyabb ? Vagy hormonprobléma ? Valakinek volt hasonló? Nagyon fájt kb 2 héttel ezelőtt a jobb petefészkem napokig de az is elmúlt . Félek , hogy valami komolyabb baj van... Szeretnénk még egy babát . De ki tudja mit talál bennem az orvos :(
2014. szept. 7. 04:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Negatív hozzászólàst, kioktatást és egyéb nem kívánatos dolgokat NEM KÉREK !

Köszönöm! :)

2014. szept. 7. 04:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 5. hónapra jött meg a menzeszem és rá 3 hónapra, tehát a 8. hónapban nekem is kimaradt. Aztán a 9. hónapban megint megjött. Egyszerűen kimaradt egy hónap, Isten tudja miért. Még csak 10 hónapos a kislányod, nem biztos, hogy rendesen beállt még a dolog. Nem kell egyből rosszra gondolni. Mondjuk nevezhetjük hormonproblémának, persze, ahogy te írtad, de azt hiszem annak ellenére, hogy nem vagyok doki, kijelenthetem, ilyesfajta "hormonprobléma" előfordul 10 hónappal a szülés után.


Pár hónapra rá elvetéltem és akkor átnézett mindent a doki odabent, nem volt ciszta stb, szóval csak úgy kimaradt.


Én nem rohannék egyből dokihoz, csak ha kimarad a következő hónapban is, de ez én vagyok. Ha téged megnyugtat, szaladj el a nőgyógyászhoz! Minden jót Neked!

2014. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem kell egyből megijedni. Lehet, hogy kicsit felborult a hormonháztartásod, és most késett a peteérésed, azáltal a menzeszed is később jön meg. Írtad, hogy 2 hete fájt a petefészked, na az tipikus peteéréses tünet, és ha így van, akkor csak mostanság kell megjönnie, illetve ha akkor sikerült teherbe esned, akkor az is normális, hogy eddig nem mutatta ki a teszt. Még várj pár napot, és tesztelj újra, majd menj dokihoz.

De nem kell megijedni meg a legrosszabbra gondolni. Bármikor előfordulhat normális körülmények között is, hogy 1-1 ciklus másképp sikerül.

2014. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat ! :)

Soha nem volt még olyan hogy kimarad vagy késik. Nekem a szülés utàn 5 hétig volt gyermekàgyi vérzés majd 1 hét szünet, és amikor a 6 hetes kontrollra mentem akkor jött meg a mensim ezt meg is erősítette a doki hogy az volt. Onnantól kezdve 28 naponként jött meg, csak 3 hónapja felborult...most meg nem jött meg. Egyébként soha nem fàjt még a petefészkem! Ennek ellenére tudtam mikor van peteérésem.

Tegnap este ( hajnalban) nagyon görcsölt bal oldalt valami fogalmam sincs mi... Azóta is ha ugy fekszek, ha kohog ok , tüsszenzek borzasztóan fàj..

2014. szept. 7. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Képzeld, mióta szültem (2 éve) én is érzem a peteérésemet. Előtte nem éreztem. Most meg annyira fáj középidőben, hogy éjjel alig bírok aludni, nem bírok a mások oldalamra fordulni. Ez most jól jön, mert újra babát tervezünk. :)
2014. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes :)

Hàt lehet. Azért ilyedtem meg mert anyukámnak rengeteg baja volt a cisztàval, nagyon sokat műtöttek 30 napból 28 at vérzett stb. Ezért felek en is hogy ne kelljen műteni mert mi is szeretnénk majd babàt még egyet tuti :)

Sok sikert a babóhoz :)

2014. szept. 7. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ó nekem alig van olyan mensim ami időben jön illetve jó 2-3 nap késéssel, az első hosszú késés ami nem a kisfiammal való terhesség miatt volt 3 hét volt valószínűleg sok stressz miatt, a második ami 2 hét volt az egy korai vetélés volt, a harmadik alkalommal kimaradt egy hónap,és az előző hónapban 3 hét késés valami kis hormonprobléma,kicsit felborult a hormonháztartásom kaptam rá gyógyszert és meg is jött azóta. Számos oka lehet nyugodj meg,nem kell a legrosszabbra gondolni.

2014. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!