Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Ruhás kérdés.

Ti mit tennétek? Ruhás kérdés.

Figyelt kérdés
A lányaim 6 és 2 évesek, alacsonyak. Unokatestvér 12, viszonylag magas. Sógornőm mindig odaadja a kinőtt ruhákat nekünk. Nem állunk olyan jól, hogy mindent újonnan vegyünk. Viszont vannak olyan ruhák, amik később elég cikivé válhatnak (pl. High School Musical-es, stb.)egy ilyen idős gyereknél 5-6 év múlva. Mit tennél? Eladnád, vállalva ezzel, hogy hálátlannak, bunkónak tűnsz, ha kiderül, vagy esetleg más megoldás?
2015. febr. 5. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől függetlenül lehet meghagynám a ruhákat. Későbbiekben otthonra (közös sütés/főzés, alvás, vízfestékkel/temperával festegetés-ezek ugye mind-mind maszatos tevékenység egy-egy kisgyermekkel) szerintem tökéletesek attól mert ,,divatjamúlt". Vagy ha kitalálják majd a lányok, hogy varrni akarnak, kezdetnek egy pólódarabka megteszi szerintem. Olyan idős korban biztos nem fognak kalocsai mintákat kihímezni, arra jó lesz, hogy gyakorolgassanak. Az biztos, hogy nekem mindig nagy gondot okozott amikor hímezgetni akartam és nem találtam otthon anyagot. :)
2015. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is megtartanám, lehet hogy ennyi idő múlva elfelejtik de lehet hogy nekik attól még tettszett az a ruha darab. lásd micimackó,miki egér ezek se mennek ki a divatból .lehet viszajön majd az is.
2015. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartsd meg, otthonra teljesen jók lesznek!!! Én is el szoktam fogadni amit kapok, legfeljebb nem adom rá, ha közösségbe megyünk!
2015. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sandrachnologic ***** válasza:
Otthonra akkor is jo, ha a minta divatjamult 😊 vagy a kertbe, játszóra is mondjuk overal alá vagy kabat alá. 😊 szoval én tuti megtartanam, legalabv nem a szep kimenos ruhákat koptatnak otthon a kezmuveskedesnel meg fozesnel! 😊
2015. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baja, akkor nem dobnám ki, nem adnám el.
2015. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem adnám el. Amit ingyen kapok, kissé furcsa pénzzé tenni:S


Majd jó lesz rájuk otthon.

2015. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!