Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon van nem túl drága...

Miskolcon van nem túl drága kismama (ruhás) boltot? Vasárnap voltam Mc-on, és nem akartam elhinni, hogy sem a Severbe, sem a Takko-ba, sem a C&A-ba nem találtam kismama kabátot és nacit télre.

Figyelt kérdés
Ha valaki tud kismama boltot,ami aránylag olcsó is,az kérem segítsen,mert jön a tél,és nincs egyáltalán téli kabátom!!A kínaiban nézegettem,lenne is rám kabát,de csak olyan ami most jó,a pocim viszont pont télen fog nőni.Kismama naciból is csak 2-t tudtam venni,mert csak 2 fazonú volt.5 kínaiból csak egyben volt kismama nadrág itt Tiszaújvárosban,és kismamabolt pedig egyáltalán nincs.
2012. okt. 11. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szombathelyen hasonló problémával küzdök én is, annyi különbséggel, hogy már kabátra nem lesz szükségem, mivel december elején szülök, és addig anyunak egy bő fazonú kabátjában elleszek.

Ellenben nadrágot én is csak turkálóban és baba-mama biziben tudok vásárolni. Olyan sincs?

2012. okt. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt tiszaújvárosban nem foglalkoznak kismama ruhákkal.Úgyhogy muszáj leszek Miskolcon nézni,az van hozzánk a legközelebb.
2012. okt. 11. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

H&M-be nézd meg,ott nem voltál?A C&A mellett van :)) Ott végre,nagyon sok kismama ruha van,van egy "külön rész",ahol kismama ruhákat lehet kapni.Ez hátul van a gyerekruháknál,meg fogod találni.Sajnos mikor én voltam várandós(2éve),akkor még nem volt ott ilyen,csak 1-2 kismama ruha volt.Hogy konkrétan lesz a kabát,azt nem tudom,(reméljük),de ruha sok van,és sok akció is szokott lenni erre a ruhákra is.

A Takkoba is szokott pedig lenni,nem kérdeztél rá?Lehet még nem kaptak árut.Tesco,auchan,itt is sok kismama ruha van,szerintem oda is érdemes elmenni.

2012. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ utolsó :) Meg fogom nézni mindenképp,mert szükségem van ruhára :)
2012. okt. 12. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
fúúú,egy téli nadrág meg egy kabát nekem is kellene legalább. Tiszaújban én sem találtam semmit, még csak baba bolt sem igazán van. Miskolcban reménykedem. de a H&M nem lesz túl drága? a sétálón emlékszem egy kismama boltra, a villanyrendőrtől feljebb volt egy nagy papírírószer,igaz már azóta elköltözött,de a köv. kapulajban volt egy kismama és moletti. majd még oda is benézhetsz!
2012. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 13. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!