Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a babakelengye lista...

Ez a babakelengye lista megfelelő szerintetek? A ruhás rész nem számít, csak a többi. Hiányzik róla fontos dolog?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 20. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő, bár nekünk nem volt szükség: pólyára, pedig örököltünk, nem szerettem a szoptatós párnát sem, a kórházba felesleges volt hálóinget vinnem, kaptunk.
2012. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem veszek meg ennyi mindent.
2012. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belenéztem, nekem ezeknek a fele se kellett vagy felesleges volt. Amúgy alapnak jó, de nézesd át védőnővel, anyukával, stb. az se jó, ha felesleges dolgokra adsz ki pénzt, még majd annyi mindenre kell úgyis...
2012. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden benne van. De én ennek kb. az 50%-át vettem meg. Amit hiányoltam az a babahordozó.
2012. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy csomó minden felesleges benne.

Pólyát nem vettem,

kádállvány szerintem felesleges,

bébiőr csak akkor, ha külön szobában lesz (de ha vesztek légzésfigyelőt és külön szobában van, akkor kombináltat vegyetek),

szoptatós párnát ki lehet váltani egy sima párnával is vagy varrni, szerintem felesleges megvenni tripla áron

babamérleg felesleges

Érdekes, hogy a sterilizálót említi, de cumisüveget nem látok sehol (vagy csak elkerülte a figyelmem)

2012. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg a 2-3 gumislepedő helyett én inkább vennék egyet, meg egy matracvédőt. mert a lepedő nem védi meg a matracot a balesetek ellen!
2012. máj. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!