Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem a munkáltatója...

Akinek nem a munkáltatója utalja a tgyás/gyedet, annak hol töltenek ki Munkáltatói Igazolást?

Figyelt kérdés

Nekem a Fővárosi Kormányhivatal utalja a pénzt, mivel a munkáltatóm a fővárosban van, én vidéki vagyok.

Gyeden vagyok és szükségem lenne egy munkáltatói igazolásra. Kihez kell fordulnom?


2015. febr. 6. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A munkáltatódhoz.
2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kitöltötték, a jövedelemhez 0 Ft-ot írtak. Most nem érem el Őket, hogy ilyenkor mi van.
2015. febr. 6. 13:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a munkáltatód. és a jövedelmed 0, mivel fizetés nélküli szabadságon vagy, hisz gyeden vagy.

attól az még munkáltatói...

2015. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor a gyedről honnan kell kérnem igazolást? A Kormányhivataltól?
2015. febr. 6. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazolást mindig a munkáltató állítja ki, DE

tisztázzuk mit is akarsz igényelni Csed-et vagy gyedet. Mikor született a kicsi. Van testvére (vagyis gyedbe, gyesbe szültél)? Ha igen ő mikor született. Megszakítottad a fizu nélküli szabidat, tp-n voltál stb. fontos, mert nem mindegy mi alapján kell számolni az ellátást.

Ha munkáltató 0-át írt rá, gondolom tavaly egész évben gyeden/gyesen voltál. Ezért nincs mit ráírni. Akkor az oep majd ez alapján számol.

2015. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyedről minek igazolás?

Egyébként év elején már kellett kapnod egy kimutatást az oeptől, hogy tavaly mit folyósítottak, hiszen az kell az adóbevalláshoz.

2015. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék igényelni semmit, gyedet kapok a 3. babám után, aki lassan 1,5 éves.

Nekem csak egy munkáltatói jövedelemigazolásra van szükségem, hogy mennyi gyedet kapok.

2015. febr. 6. 13:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem bevalláshoz kell! Le kell igazolnom valahová, hogy mennyi pénzt kapok. A legutolsó hónap nettóját kell csak ráírni.
2015. febr. 6. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, azt már rég meg kellett volna, hogy kapjad az egészségbiztosítási pénztártól év elején levélben küldték, a lap tetején van "Igazolás"


vagy menj be a Eb-hez és kérj még egyet

2015. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha gyedről kell igazolás akkor az oepet keresd, DE mint írtam már januárban meg kellett kapnod az igazolást róla.
2015. febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!