Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyibe került a...

Nektek mennyibe került a teljes babakelengye összesen?

Figyelt kérdés

Beleértve a bútortól kezdve a mellszívón keresztül egészen a gyerekszoba függönyéig, meg a gyógyszertári babafürdetőig bezárólag mindent, amit be kellett szerezni még a baba születése előtt.

Mindegy az is, hogy újonnan vettétek vagy használtan, csak a végösszeg érdekelne. :)


Csak kíváncsiságból kérdezem. Mi most tartunk 200nál úgy, hogy csomó mindent kaptunk, meg volt, amit használtan vettünk. Már majdnem minden megvan. :)



2015. febr. 7. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kb 250 ezer. Új, márkás volt minden.
2015. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
700.000 körül lehetett, ez csak szigorúan a kelengye+babakocsi
2015. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
395 ezret szamoltam ossze,de biztos van amit kifelejtettem.Masodik baba,igy pl butort nem kellett neki venni.Az osszegben benne van a babakocsi,a ruhak, sterilizalo keszulek, halozsak,torolkozok,cumisuvegek,furdeto,kiskad,cumi,textilpelusok es hasonlo aprosagok amibol ujat vettunk neki.
2015. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én 2000-be vásároltam be újonnan mindent ami csak kell a babának, mert tudtam hogy lesz még másik kettő akkor volt 200000 ft.
2015. febr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a második gyerekre kb. 100 000 Ft-ot költöttünk, de nagyon sok minden maradt a tesójától, úgy jött ki ez a barátibb összeg.
2015. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutott soha összeszámolni. De bőven 200.000 Ft alatt.
2015. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

600.000 lett a vége. De ebben tényleg benne van még a függöny, és a karnis is.:)

38 hetes vagyok, úgyhogy már nem veszünk semmit.

2015. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Még 100 ezer lesz a szülés, plusz VIP szoba (ha lesz szabad ) 50 ezer.

2015. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

180e és mindent mi vettünk meg mert örökölni nem volt kitől, és semmit sem használtan.

az mondjuk igaz, hogy babakocsi ebbe nincs (hordozok), és ilyeneket hogy takarók, lepedők, néhány ruha magam varrtam, kiságyat a férjem épített - ezeknek az anyagköltségét beleszámoltam.

2015. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!