Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik szoptatás alatt...

Anyukák, akik szoptatás alatt is szedhető fogamzásgátlót használtok, milyet írt fel nektek a doki?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Depo Provera injekciót kapok 3 havonta. Szájon át szedhetőt nem ajánlotta a nőgyógyászom, rengeteg a mellékhatásuk.
2015. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez az injekció hogy működik ki kell váltani és beadja a doki, vagy hogyan?
2015. febr. 8. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Én cerazette-t szedtem, de a végén már nem bíztunk benne, így óvszerrel is védekeztünk.
2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak nőgyógyász írhatja fel. Nekem az elsőt ő is adta be, utána már a háziorvos a nőgyógyászati vélemény alapján.
2015. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az meredek, hogy a doki az injekciót javasolja, mert a tabinak sok mellékhatása lehet...

Hát az injekciónak pont ugyanannyi, sőt. Azt ,ég csak ki sem lehet szedni, ha jelentkezik vmi mellékhatás, míg a tabit abba lehet hagyni. Ráadásul hosszabb távon csontritkulást okoz, baromi nehezen tér vissza a termékenység, és rengeteg a vérzéses mellékhatás. Nem árt szétnézni fórumokon, hogy miket tapasztaltak a nő az injekcióval kapcsolatban...

2015. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a meredek, ha a fórumoknak hinnék az orvosom helyett! Ha ó azt mondja, hogy a tablettának több mellékhatása van, akkor én hiszek neki! Nem érdekel, hogy hányan siránkoznak a fórumokon, hogy nem jött be nekik az injekció. Azok nem nagyon fórumoznak, akiknek bejött. Nekem semmi problémám nincs vele. Ezt olvasd el: [link]
2015. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem feltétlenül fórumoknak hiszek. Inkább a tanulmányaimnak, a józan eszemnek, na meg mondjuk az orvosi előíratot sem árt elolvasni. Egyébként pedig két (egymástól független) orvos mondta nekem azt, hogy az ellenségének se szívesen adná be.
2015. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2 orvos ajánlotta. Igaz, nekem már 2 gyerekem van és sajnos több nem lehet. Talán ezért a legjobb nekem a szuri? Egyéni elbírálàs azért csak van a dokiknál is...
2015. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!