Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy babatextilekkel foglalkozó boltnak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre sem valami erőltetett, jópofáskodó nevet. Inkább valami olyat, ami inkább csak utal arra, hogy babákhoz van köze a boltnak, de nincs benne konkrétan az, hogy baba/bébi/gyerek, stb.

Bocs, hogy most nem konkrét nevet írtam, de éppen nem jut eszembe semmi jó, csak gondoltam ezt azért leírom. Nekem a hátamon feláll a szőr az olyan üzletektől, mint pl. a "lurkó-kuckó" meg a "manó-ház". Attól még, hogy babákkal kapcsolatos termékeket forgalmaz valaki, a vásárlók felnőttek lesznek, úgyhogy szerintem valami picit komolyabb név kellene ezeknél. Persze a névválasztás attól is függ, hogy milyen lesz az üzlet profilja, kik lesznek a célközönség. De ha belegondolsz, a nagyobb, babaápolási cikkeket gyártó cégek sem ilyen édi-bédi nevekkel dolgoznak (pl. a Johnson, Angel Care, Avent, stb.).

2015. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz..koszonom a valaszod.hasznos volt.mindenkepp rovid nevre lenne szuksegem mivel mi varrjuk a termekeket es lesz benne ugye cimke is...tehat vmi kis egyszavas nevet keresnek.
2015. febr. 8. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

"Atya-gatya!" :D

Komolyra fordítva a szót, egyetértek az előzővel. Esetleg "Ő-kelme textilüzlet"? :D Szerintem jópofa.

2015. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!