Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudom langyosan tartani...

Hogy tudom langyosan tartani a cumisüvegbe a vizet?

Figyelt kérdés
Minden reggel megforralom és belerakom az üvegébe napközbe olyan félóránként iszik belőle pár kortyot. 7 hónapos. Tegyembe mikróba pár mp-re vagy melegítsem fel mindig gázon? Hogy szoktátok? Most meg is van fázva egy kicsit.
2015. febr. 9. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell langyosnak lenni?
2015. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam nem feltétlen langyosra gondoltam csak hogy ne legyen hideg. Kellemes hőjű legyen. 25,5 fok van a lakásba,de nagyon megszokott hidegedni és nem akarom,hogy megfájduljon a torka.
2015. febr. 9. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy adom neki mindig, szobahőmérsékleten. Eddig még sosem volt baja tőle, nem volt hideg neki.
2015. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát most télen ráteheted akár a radiátorra is az üveget
2015. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cumisüveg termoszba is rakhatod, ha szeretnéd, de tényleg nem lesz baja a szobahőmérsékletű víztől. az én kislányom is egy fagyos szent, nálunk is nagyon meleg van, mégsem fájdul meg a torka.
2015. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem érdemes szobahőmérsékletűnél melegebbre csinálni, főleg ha 25 fok van (de jó nektek :) ). Ha melegebb, akkor esélyes, hogy inkább hánytató hatású lesz frissítő helyett.

Ha mégis túl hideg, akkor tartsd a radiátoron ha megteheted, és ha túlmelegszik, legfeljebb hozzáöntesz hideget.

A mikró nem jó megoldás mert egy csomó ásványi anyag tönkre megy benne, azt mondják. Esetleg várj kicsit amíg szomjas lesz, talán akkor majd jó előre feltankolja magát. Lehet, hogy így még többet is fog inni, mintha félóránként be van biztosítva a lehetőség. Persze ez sem mindig megoldás...

2015. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!