Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Dr. Browns cumisüvegbe ti...

Dr. Browns cumisüvegbe ti összerázzátok a tápszert?

Figyelt kérdés
Az van az útmutatóba, hogy nem szabad rázni, hanem másik üvegbe kell elkészíteni és aztán áttölteni a Dr. Brownsbe
2013. nov. 25. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell másik üveg. Elég, ha nem rázod csak kevered az üvegbe, így nem lesz buborékos. /csak egy jó tanács: az üveget csak cumi és cső nélkül melegítsd a mikróba/
2013. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, keveréssel feloldódik eléggé a tejpor? nem szoktam mikroba melegíteni.
2013. nov. 25. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, feloldodik. Razni azert nem szabad, mert kispriccel a tapszer. Melegiteni ugyanezert kell a szelep nelkul. Kicsit maceras uveg, de nekunk amugy nagyon bevalt. :)
2013. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek a kedves válaszolótól:

Mi is Dr. Brown's cumisüveget vettünk és nekem is problémám van. én csak a cumi részével rázom körkörösen a tápszert és amikor feloldódott akkor teszem bele a csövet. Az én problémám,hogy a kislányom állandóan félrenyel az elején és fogalmam sincsen mit csinálok rosszul.

Remélem kapok itt válaszokat a cumisüveg használóktól.

2013. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem nem a cumisüveg miatt nyel félre a baba, a védőnő szerint, ha párszor félrenyel a baba akkor az étel "megszokja" azt az utat és a későbbiekben könnyebben nyeli félre a tejet.
2013. nov. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!