Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 5 héttel, most...

Szülés után 5 héttel, most kijött az aranyerem. Nektek mi vált be? Mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 30 hetes lehettem, mikor kijött. Reparonnal kentem, jó volt rá. Be voltam tojva, hogy szülés után rosszabb lesz, de szüléskor emlékszem (legalábbis valami rémlik), mondta a dokim, hogy visszatolja az aranyeremet.

Nem lett rosszabb, bár még megvan, néha érzem, hogy kijön, olyankor kenegetem.

2015. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy valószínűleg belső aranyér lehet.Mert látszani nem látszik, és érezni se érzem. Alapesetben nem fáj, csak nagy wc-zéskor és utána. (WC-zéskor néha egy kicsit vérzik is.)
2015. febr. 9. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Belső aranyérre a kúpot szokták használni. (első vagyok)
2015. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Reparon krémet és kúpot használtam egyszerre. Kb 1 hét alatt teljesen elmúlt.
2015. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Herba Gold :Aktív Balzsam.

Évekig szenvedtem,mindent próbáltam,ezzel 3 hét alatt elmúlt.

Sárga színű nagy tubusos krém,nagyon sokáig elég.

Én neten rendeltem,de lehet nagyobb Herbáriákban kapni.

2015. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 domamama ***** válasza:

Nekem mindig is volt, és szülés közben pedig nagyon dúrván kijött...semmi nem használt csak egy homeopátiás bogyó: Arnica C30 ez rögtön segített!

Nézem a kis homeopátiás füzetet, amit a kórházban kaptam, van még egy szer, ami jó lehet: Collinsonia, ezt kifejezetten vérzéses aranyérre javasolja.

Amúgy pedig nagyon figyelj az étkezésre: sok folyadék, rost és kerüld a zsíros fűszeres ételeket. A Laveolac pedig segít "csuszamlósabbé" tenni a székletet, így erőlködés nélkül tudod végezni a dolgodat.

2015. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!