Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Múlt héten tüdőgyulladás, ma...

Múlt héten tüdőgyulladás, ma kijött a bárányhimlő, én meg nemsokára szülök. Segítség?! Valami tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Bocs a zavaros megfogalmazásért, de teljesen kivagyok! Szóval: 3 évesem 3 hete kezdett köhögni, ami egre durvább lett, hiába kezeltük, meg vittük orvoshoz, tüdőgyulladás lett a vége, 1 hete mutatta ki a röntgen. Még szedjük az antibiotikumot, már jól van, de ma este fürdésnél felfedeztem, hogy 2-3 hólyagos pötty van rajta, tuti hogy himlő, mert az oviban járvány van, és a fele csoport himlős.Onnan hozhatta haza még 2 hete. Szóval holnap viszem dokihoz. Én meg 36 hetes terhes vagyok, ugyan átestem gyermekkoromban a bárányhimlőn, de nem vagyok túl nyugodt az a helyzet. Remélem nem kapom el, vagy nem lesz semmi baja a kicsinek...

Meg az is aggaszt, hogy tegnapelőtt, meg ma is a lányom panaszkodott fejfájásra is, pedig nem szokott. Ez már túl sok, hogy tüdőgyuszi, himlő, + ez a fejfájás, remélem nem lesz valami szövődménye ennek az egésznek, mert megőrülök. Szerintetek?


2012. okt. 26. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.nem tudok okosabbat mondani,csak,hogy nyugodj meg.Megértelek,én teljesen kivagyok,ha betegek a gyerekeim.Szerintem a fejfájás a bárányhimlővel függ össze.Te és a picibaba biztonságban vagytok,ha gyerekkorodban voltál.Úgyhogy nem lesz semmi baj,a bárányhimlőn átesik,hamar meggyógyul,te pedig boldogan mész majd szülni.Minden ót és kitartás!
2012. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a bárányhimlőre próbáljátok ki a pox clin hab-ot, ami nálunk nagyon bevált, a viszektést elmulaszja és fertőtlenít is. sztem ne izgulj!
2012. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!