Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után akinek nagyon...

Szülés után akinek nagyon kijött az aranyere az mit használt rá és mennyi idő múlva múlt el?

Figyelt kérdés
1 hete szültem és teljesen kifordult az aranyerem és eléggé nagy lett. Már azelőtt is volt de most nagyon brutális. Annyira hogy még ülni alig tudok csak oldalasan. Ki mit használt rá és mennyi idő volt míg visszahúzódott? És még annyit kérdeznék tőletek hogy a gátvarrás mennyi időbe telik míg teljesen begyógyul és mivel lehetne kenni hogy hamarabb begyógyuljon. Sok választ várok. Mert nagyon nehéz így hogy nem tudok ülni se.
2011. okt. 20. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Az aranyérre nekem a Mastu kenőcs vált be. Mondjuk nekem épp csak kezdődő volt, így 1-2 nap alatt el is múlt.

A gátsebre én Aloe First sprayt használtam, az nagyon jó volt. De a dokim a körömvirág krémet is ajánlotta.

2011. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a Mastu kúpot és kenőcsöt használtam,én menni se bírtam,nagyon fájt,másnap jobb lett.Gátvarrásom nem volt.És gratulálok a babához:)
2011. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első szülésem után nekem is hetekig tartott míg visszahúzódott,szintén nem tudtam ülni sem.Nem használt semmi. Második szülésem után ugyan olyan durva lett, szintén használtam krémet, (reparon, úgy hogy gézre tettem,és azt az aranyérre)jegeltem,és homeós bogyót szedtem. 1 hét alatt elmúlt.

A gátsebem,kb.2 hét alatt gyógyult be rendesen, én nem használtam rá semmit, csak tiszta vízzel mostam minden wc után.

2011. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az Aloe 5 ch homeopátiás szer vált be, napi 3X 5 golyócska. A fent leírt kúpok, kenőcsök nem használtak sajnos, diónyi aranyerem volt. Jobbulást!

2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jubilee ***** válasza:
Reparon krémet használtam. Abszolút rendbe tette az alfelem és elég hamar. :)A gátsebet meg állandóan nedvesen tartottam intim törlőkendővel.
2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aranyér:

először Reparon kúp és kenőcs

majd a másik gyerek után varázsdió krémmel kezeltem

2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

+ a Kék kenőcs is jó rá.

Jó a First és a Bioptron lámpa is.


Ülni csak úszógumin tudtam. Ajánlom!

2011. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!