Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti a védőnőnek szoktatok adni...

Ti a védőnőnek szoktatok adni valamit a sok segítségért?

Figyelt kérdés
Ajàndékcsomag vagy pénz inkàbb?
2015. febr. 10. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
nem, ez a dolga.
2015. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fordult meg a fejemben...mondjuk mi jó viszonyban vagyunk, de nem igazán kértem segítséget tőle. Csak a kötelező alkalmakkor találkoztunk!
2015. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mi védőnőt váltottunk költözés miatt,de sokszor csak a régit értem el (na jó 10ből 9x) volt,hogy nagyon muszály volt telefonálnom,ő akár vasárnap este,vagy szilveszter másnapján is felvette,munka közben is,akár 20percre is. neki vittem bonbont,de úgy kellett tukmálnom,hogy elfogadja. pénzt szerintem ne adj,a védőnők szerintem nem olyanok,még sértődés is lehet belőle. ha csak a munkáját végzi,nem kell adnod,de ha úgy érzed ő sokat segített akkor inkább ajándékcsomag.
2015. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
szules utan vettem neki csokit meg bort, mert azin tul ami a munkaja, segitett a szoptatasba, ingyen szerzett merleget, igy az arra szant penzbol vettem neki. nagyon orult neki.
2015. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem. Pedig nagyon rendes, nincs vele bajom.
2015. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem segít semmit. A magzati adókedvezményről is én világosítottam fel 2 évvel ezelőtt.

Amikor mondtam, hogy táplálom hozzá a fiam, annyit mondott csak így tovább. Még táblázatot sem adott, mondván én úgy is tudom...

szóval nekem 0 segítséget ad, erre mit adjak?

2015. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Nekem sem adnak az ügyfeleim plusz pénzt a fizetésem mellé, pedig állítólag én is jól végzem a munkámat, szeretnek is, meg is köszönik, de ennyi. Nem is várom el. A védőnőnek sem hiszem, hogy kéne bármilyen ajándékot vagy pénzt adnom. Ha jól végzi a dolgát, akkor megköszönöm. Mondjuk a miénk inkább az az idegesítő, tudálékos fajta.
2015. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, bár kedves, és tényleg jókat mond néha, nehéz elérni, tehát ha akut gond van nem elérhető, és kb minden haramdik héten szabadságon van.
2015. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyiket sem.
2015. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi adtunk apró ajándékot, inkább figyelmességet. Aki nem ad, mert szerinte ez a dolga, az a dokinak sem adott? Neki is az a dolga nem?
2015. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!