Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről első...

Mi a véleményetek erről első cipőnek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 17. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2015. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Illetve ez lenne a másik "jelölt"

2015. febr. 17. 10:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem venném. Nem elég hajlékony a talpa.
2015. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én megvenném, nálunk pont az volt a gond,hogy nem tartott a cipő, ez ideálisnak tűnik.
2015. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A puhatalpú bőr cipőkről mondják,hogy a legjobb a járás,meg ortopédiai szempontból.
2015. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért tök jó egészséges lábbelit kapsz, olyat, amilyen az ortopédorvosok ajánlanak.
2015. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Apropó puhatalpú bőrcipő...! Nekem ez eddig egyetlen típusú "cipőcskét jelentett", de a napokban kiderült, hogy van, aki mást ért puhatalpú cipő alatt. A fiam most is Estrella puhatalpú cipőt hord itt bent a lakásban, nagyon szereti. Ez viszont egyáltalán nem alkalmas kinti használatra, hisz a cipő anyaga a talpa. Akkor most mi a puhatalpú cipő, amit mi használunk, vagy ami kimondott cipő?
2015. febr. 17. 11:27
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló! Megkérhetnélek, hogy másolj egy linket, pontosan mire is gondolsz? Ezer szemszögből körbejárom a témát. Köszi :)
2015. febr. 17. 11:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Amire te gondolsz az a kocsicipő. Első cipőnek puhatalpút aminek rendes talpa van, csak "hajlékony" nem merev talpú. Valamint az is jó, ha tartja a bokáját. Nálam ezek voltak a szempontok.
2015. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Megmondom őszintén a cipő dolog az egyetlen, amiben totál lufi vagyok. Amikor várandós voltam és a bababoltban megkérdezte az eladó, hogy tutyija van-e már a gyereknek, azt hittem szórakozik velem, még talán egy jó széles vigyort is eleresztettem a döbbent tekintetem mellett. Azóta sem vagyok igazán képben . :)
2015. febr. 17. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!