Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki a drága Szieszta,...

Mindenki a drága Szieszta, Falcon típusú cipőt veszi meg első cipőnek a babájának?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék,tegnap elmentünk nézelődni,milyen kiscipők vannak,lassan venni akarok a kislányomnak.A deichmannban nagyon jókat láttam 4ezer ft körül.Aztán nézegettem a neten,és ott is vannak 4 ezer körül.Ezek mennyivel rosszabbak mint a drága szieszta pl?Megmondom őszintén nekem sok 8-10 ezer ft egy kis cipőre.Éppen megtudnánk venni,de sok..Szóval érdekelne hogy mi a különbség,és hogy olcsóbb fajtában milyenek vannak amik jók is?
2011. márc. 31. 07:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocs:siesta cipő.
2011. márc. 31. 07:47
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont a Deichmannban vettünk neki 4ezerért. Nem falcon, nem siesta. Én még magamnak sem veszek 10ezerért cipőt, nemhogy a gyereknek 2 hónapra, mert aztán kinövi.

Másfél éves, már fél éve megy, semmi baja a lábának a nem 10ezres cipőtől.

2011. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha Bp-en laksz, akkor a Soroksári úton van egy baba outlet. Mi ott vettünk novemberben siesta cipőt 3.000-ért. Ha nagyon megnézed közelről, akkor látszik, hogy egy picit fakóbb (nap szívta) a balos. Gondolom az volt a kirakati darab. De engem nem zavar! Érdemes kimenni és szétnézni!
2011. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Első három cipőjét hozattuk németből,harmadannyiba kerül ott mint itt...

igy nem is volt drága,meg jó is volt a lábának...


magamnak én se veszek 3 ezernél drágább cipőt,de nekem nincs is fejlődésben a lábam...

piciknél pl lúdtalp simán kialakul a rossz cipőtől

2011. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose vettem se Siesta, se Falcon cipőt, eddig leginkább a Deichmannban vettem és semmi gond nincs velük szerintem.
2011. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose vettem drága cipőt.

Szerintem tök jók a deichmanos cipők.

2011. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Soha nem vettem 5ezernél drágább cipőt. Az első válaszolóval maximálisan egyetértek.

Egyébként az én 2 gyerekem lábának semmi baja az olcsó cipőkben, a barátnőm lánya meg igen lúdtalpas, pedig megvette neki a 26ezres bakancsot. Nem ezen múlik.

2011. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én is azt néztem ,hogy amiket elmondott a gyógytornász ,milyen legyen,annak megfelelnek.Csak itt mindig olvasom,hogy milyen cipőket kell venni a babának.Természetesen én sem akarok neki rosszat.Még van kis időnk gondolkodni,nézelődni,mert még nem indult el a kislány.Tényleg még annyit,hogy akkor kell megvenni a kis cipőt,mikor már elindul a baba?Vagy hamarabb?
2011. márc. 31. 08:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Első cipőnek Suestta-t vette, mind a kettőnek.

De a későbbiekben már nemigen vettem drágát. a lányomnak pl múltkor vettem a Deichmann-ban egy 3000 ft-ios cipőt, féláron 1500 ft-ért.

2011. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

En akkor veszem meg a draga cipoket, amikor nagyon jo aron belebotlok. MOndjuk ha 4000-ert talalok superfit-tet, vagy siestat es pont jo a gyerekeknek es evszaknak megfelelo, akkor megveszem. Egyebkent en is a deichmannban szoktam venni (bobby shoes azt hiszem az egyik marka, a masik talan deltex). A kisfiam pl telre kapott egy deichmannos vizallo magasszaru belelt cipot es egy elefanten csizmat. A csizmat annyira sajnalgattam, hogy kb 5-6 alkalommal volt a laban. A deichmannos cipot oktober ota hordja, abban jart hoban, sarban, jegen, nem volt nap, hogy ne lett volna rajta es a ciponek semmi baja! A fiam labanak sem...

Nagyon jo a kialakitasa, tenyleg vizallo volt es kb 4000 forintert vettem, de a sok-sok hordas ellenere csak a szine kopott kicsit, nem lyukas, nem szakadt.

Szoval most is ott fogok venni cipot.

Nagyon tetszenek a markas cipok, de ket gyerek van. Nem vehetek evszakonkent csak egyet, mert mindket gyerek fiu, kell, hogy legyen ket tavaszra, nyarra. Evszakonkent ez nalunk 32000 forint lenne (kiveve telen, mert egy teli markas csizma a duplajaba is kerulhet). Nem allunk rosszul, de egyszeruen nem visz ra a lelek, hogy ennyit kiadjak.

2011. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!