Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi ruhát is érdemes bevinni...

Ennyi ruhát is érdemes bevinni vagy ne nevetessük ki magunk?

Figyelt kérdés
Ahol szültem, a kórházi napokban kapnak a babák ruhát. Amikor bent voltunk, panaszkodtak a nővérek, hogy kevés van és azok is már nagyon használtak, ne feledkezzünk meg róluk, ha a gyereknek lesz kinőtt újszülöttkori ruhája. Mi még tervezünk kistesót, de ami ruhák valamiért nem tetszettek, összegyűjtöttem és bevinném. Négy rugdalózó meg nyolc body gyűlt össze. Gondoltam beviszem, biztos örülnek neki. De munkatársam szerint, ennyivel ne állítsak oda, mert tudni fogják, hogy nem az összes kinőtt ruhát viszem, csak ami nekünk már nem kell. Nem szakadt vagy foltos ruhák, csak nekem nem tetszenek, vagy pl háromnegyedes ujjú body, amit én utáltam, mert valahogy sohasem jól volt a gyereken. Rendes pamut ruhák, több Micimackós, tehát nem valami 20 éves nejlon ruhák, szerintem nem szegyellnivalok, meg hát csak örülnek ennyi ruhának is, nem?
2015. febr. 18. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
örülnek ha visztek be,sokaknak eszébe se jut :-) vigyétek csak be nyugodtan a ruhákat,szerintem eszükse fog jutni ilyesmi
2015. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
kettőnek is örülni fognak. ez meg elég fura gondolat, hogy kinevetnének kis szám adományruháért.
2015. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
munkatársaid nem értik az életet
2015. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is fognak neki örülni!
2015. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be! Hidd el sok kicsi sokra megy! Add össze ha minden anyuka bevinne ennyi ruhát, már sok is lenne. Jó szívvel adod és a lényeg. A kedves kolléganőd mennyi ruhát vitt, hogy ilyen nagy a szája???
2015. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
munkatársadnál azért nincs valami rendben, ezt ugye tudod?
2015. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Vidd be. Én sem vittem be többet, örültek neki. Nem neked kell öltöztetni az egèsz gyerekosztályt. Vihetsz használtabbat is, mert egyes anyukàk a kòrhàzi cuccban viszik haza a gyerkõcöt, tehát elèggè fogyóeszköz.
2015. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
39%

Ez a baj ezzel a fejletlen társadalommal! A jobb, a szebb, a nagyobb, az erősebb!! Ne másokkal foglalkozz, hanem tudj önálló döntéseket hozni. A lelkiismeretedre hallgass, ne pedig a munkatársaidtól kérdezd, mennyit "kell" oda vinni, hogy "jó ember" legyél. Ezért áll így ez a romos társadalom.

Az örökös elmebeteg megfelelési kényszer...

2015. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem a kolleganomtol akartam engedélyt kérni, csak beszélgettünk, hogy mik a délutáni terveink és így került szóba, és elültette a bogarat a fülembe. Volt pár nem túl kedves csecsemősnővér és ezért bizonytalanodtam el. De hülyeség volt. Ha tényleg minden anyuka csak ennyit vinne be, akkor bőven lenne ruha.

2015. febr. 18. 09:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem kevés.

Nem azt kérték, hogy vidd be az összes ruhát, hanem azt ha 1-2 darab akad akkor vidd be nekik, és ne kidobd.

Ök biztosan csak 1-2 darabra gondoltak. Igy pont tökéletes a mennyiség amit viszel.

2015. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!