Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyit fogyok/f...

Normális, hogy ennyit fogyok/fogytam a gyermekágyas időszak alatt?

Figyelt kérdés
10 nappja jöttünk ki a kórház ból ( már ekkor 2 kg-vel kevesebb voltam mint februárban amikor kiderült,hogy babánk lesz ) Az első trimeszterben sőt a 20.hétig rengeteget hánytam ,rosszul voltam igy a 40 hét alatt 4kg-t híztam. Most ugye szoptatok és figyelem,hogy a 3 l folyadék és min.2000 kcal-t elfogyasszak. Husi,rizs,zöldség-gyümi és nasi is :) semmiből nincs hiány :) Viszont a kórház óta,10 nap alatt -4 kg van. Vérezni csak kicsit vérzek. Amúgy energikus vagyok,semmi panaszom. Viszont kicsit aggódok,hogy meddig megy ez lefelé és hogy nem baj-e (azon kivül,hogy nem szeretnék fogyni ) ?!

2014. okt. 19. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hány kg voltál, és most ideális -e a testsúlyod. Mondjuk arra kellene vigyázni, hogy ne az izomzatodból fogy, a fehérjebevitelre ügyelj, a nasikat meg nem árt csökkenteni, ha meg lehet akkor jót tesz a mozgás, torna is.
2014. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
179 cm vagyok és 67 kg volt a kiinduló. 71 kg-vel szültem. 65 kg-vel jöttünk haza a kórházból és most 61 vagyok. Szóval ez még normál csak ez alá nem szeretnék menni. A torna jó ötlet ! Terhesség alatt is csináltam csoportba. Egyedül nehezebb rászánni magam ha a fiunk nagyobb lesz akkor baba-mamára tuti eljárunk :) Köszönöm a tippet !
2014. okt. 19. 15:32
 3/3 anonim válasza:
Szia, ilyenkor nagyon sok víz is távozik a szervezetből, ez is okozhatja a gyors fogyást.
2014. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!