Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vallalnatok igy a babat?

Vallalnatok igy a babat?

Figyelt kérdés
27 illetve 28 eves par vagyunk, van egy kislanyunk, aki iden tolti be a 2 evet. A napokban kiderult, hogy ismet babat varok... Alberletben lakunk meg, iden tervezunk elso haz program kereten belul lakast venni, ha sikerul. Dolgozni szerettem volna menni, kicsi idot szakitani magamra, mozogni egy kicsit, mert nagyon ellustultam... Tobb mindent terveztunk a nyarra, es tudom onzo vagyok, de nem akarok nagy pocakkal jarni megint... A legjobban az zavar, hogy nincs sajat lakas... Biztos hatterunk... A lanyom semmiben nem szenved hianyt, viszont sokszor van buntudatom, hogy nem foglalkozok eleget vele... A parom viszont nagyon szeretne a gyereket... Ti mit tennetek a helyemben?
2015. febr. 18. 22:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartanám meg azok alapján, amit leírtál!
2015. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem akarsz gyereket, miért nem védekeztél hatékonyan? Mi történt?

Az, hogy nem akarsz nagy pocakkal járni, tényleg önzés...gondold át, mekkora lesz a bűntudatod, ha kimondod a halálos ítéletet a saját gyerekedre...két, sőt, több gyerekkel is lehet eleget foglalkozni.

Azt írod, a nyáron akartok saját lakást venni, tehát (talán) ez is megoldódik.

2015. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%

Nézz már a lányodra! Egy olyan ember van megint benned, csak még kisebb és megölnéd, csak mert vannak terveid????

Ember van a hasadban! Nem egy székláb! És képes vagy hezitálni az élete felöl? Nézz már rá az abortuszos képekre, ahol látszik a kicsi keze-lába-feje! És olyat végeznek ki naponta több ezret! Az ember azt hinné, hogy akinek van már gyereke az tudja, hogy a pozitív terhes teszt azt jelenti, hogy egy ember van benne! És nem!

A hideg kiráz az ilyen rideg emberektől!

2015. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%
Mit tennék? Védekeztem volna. Ha már megfogant, ugyanúgy a gyereked, mint a lányod, aki veletek él, csak kisebb. Fel sem merülne bennem az, hogy elvetessem a babám. Megdöbbentő, hogy benned igen, azért, hogy ne pocakosan kelljen nyaralni menned! Ha bűntudatod van, mert nem foglalkozol eleget a lányoddal, hát foglalkozz! Ez nem akadálya, ahogy eddig sem volt az. Emberek milliói nőnek fel albérletben szerte a világon, a falak tulajdonjoga nem feltétele a boldog családi életnek! N31
2015. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

" iden tervezunk elso haz program kereten belul lakast venni"

Tudom, ez nem válasz a kérdésedre, de ez mit takar? Mik a lehetőségek?

2015. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ez a neve? "Első ház program" Romániai magyarok vagytok, mert csak ilyen találatokat kaptam rá neten.
2015. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"Dolgozni szerettem volna menni, kicsi idot szakitani magamra, mozogni egy kicsit, mert nagyon ellustultam... Tobb mindent terveztunk a nyarra, es tudom onzo vagyok, de nem akarok nagy pocakkal jarni megint..."


kicsit abszurd, hogy ilyen nevetséges indokokkal mennél abortuszra...ezt előadnád a családvédelmisek előtt is???

Csak mert a "nem akarok nagy pocakkal járni" nálam mondjuk nem férne bele az anya súlyos válsághelyzetébe...


Még a lakás-témát megérteném, de ha idénre terveztétek, akkor talán az is meglenne a 2 gyerek mellett!


Én tudom mit tennék! Te meg szépen átgondolod, hogy neked mi a fontos!

2015. febr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Meg sem fordulna a fejemben, hogy ne szuljem meg.. rohejesek az indokaid. Tenyleg durva, hogy egyaltalan gondolkodsz a dolgon...
2015. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én nem esnék teherbe, ha nem épp akkor nem fér bele az életembe. Ennyike.
2015. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
27 évesen lehetne eszed védekezni! tudom becsúszott
2015. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!