Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek többször használható...

Ismertek többször használható terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Meglepő számomra, hogy ezt még nem találták ki, én legalábbis nem találtam sehol információt ilyesmiről. Ovulációs teszt (mikroszkóp) már van, terhességi teszt hogyhogy nincs? Nem lenne praktikusabb, főleg, ha valaki hónapokig próbálkozik, mint az egyszer használatos?
2015. febr. 18. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

ovulációs teszthez nyálat használnak...terhességihez vizeletet...szerinted milyen szaga lenne?

fillérekért árulják a neten a terhesteszteket...lehet százasával rendelni...

2015. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Pedig az első jól írta. Nem volt abban semmi feszült, csak nem tudsz gondolkodni és mellé még bunkó is vagy.
2015. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

biztos vagyok benne, hogy higiéniai okok miatt nem létezik többször használatos teszt. memondom őszintén, ha többször lehetne használni is kidobnám, hisz rápisilek.


egyetértek az első válaszolóval, szerintem levezette az ok okozati összefüggést

2015. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Oligocén válasza:

Ez egy anonim oldal. semmi okod megsértődni, az ilyen helyeken mindig lehet számítani építő és kevésbé építő

véleményre. Amúgy nem hinném... kicsit durván is hangzik, mint a többször használható óvszer... vagy akármi ilyesmi...

2015. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

azért nem találták ki - mert nem lenne higiénikus

és az ára miatt sem érné meg - mert van olcsó a neten


ezt írták többen, így már vili? :)

2015. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

de te nem azt kérdezted, hogy "milyen benzines autót ismerünk", hanem "hogyhogy nincs almaecettel működő autó".

nem értem a kiakadásod, olvasd el a kérdésedet, lehet megvilágosodsz, miért írták ezeket a válaszokat :)


de akkor leírom másképp. a pisiben szabad levegőn elkezdenek szaporodni a baktériumok, egyébként ettől lesz pár órával szörnyen büdös. a teszten is elszaporodnak a bacik. tehát nem jól közelítetted meg a felvetésed, nem arról van szó, hogy nem találták ki, hanem hogy nem forgalmazhatnák, nem lenne megvalósítható a használata higiénikusan

2015. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

Lányok akik előttem válaszoltak ... Akkor ezek szerint nem vagyok higiénikus mert mindig ugyanabba a kis tálkába pisilek, hogy a teszt csíkot vagy a pipettat legyen mibe belemartani? Mondjuk van annyi eszem és ELMOSOM. Nyilván ha lenne ilyen terheszeszt számomra egyértelmű hogy így alakítanák ki.....

Szerintem maga az ötlet nem lenne rossz, még akkor sem ha 50ft-ért tudok rendelni terhes tesztet....

2015. febr. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudnánk, hogy még nem találták ki? Simán lehet, hogy létezik, de nem éri meg gyártani. Abból veszel egyet, és csókolom, a hagyományosból meg fogy dögivel.

Volt már olyan visszatartott találmány a világon (autóipar), amit anyagi megfontolásból nem vezettek be. Sok más terméknek meg mesterségesen rövidítik az élettartamát, hogy meg kelljen venned a következőt.

2015. febr. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat ez az. Meg fel sem találtak. Honnan tudjatok hogy nem lenne higienikus?
2015. febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

mert egy lakmuszpapír szívja fel a vizeletet.

hogy lehetene papírt mosni..? elázik, szétmállik.


ennyi észt..


de pontozáshoz ahhoz aztán van gógyi..

2015. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!